Hlavní obsah

Mega svatba krásné Pippy Middleton: Která slavná nevěsta ji trumfla?

Foto: Profimedia.cz

V sobotu žila Británie jedinou věcí. Vdávala se sestra vévodkyně Kate (35), krásná Pippa Middleton (33). Porovnejte ji s ostatními VIP nevěstami. Která byla ve svůj velký den za tu nejkrásnější princeznu?

Článek

Dalo by se říct, že po svatbě prince Williama a tehdy ještě Kate Middleton, je sobotní svatba její sestry Pippy jednou z největších společenských událostí v Británii. Byla to VIP svatba se vším všudy – s váženými hosty a nevěstou v krásných šatech.

Ale co ostatní VIP nevěsty? Jak těm to v jejich den slušelo a netrumfla náhodou některá Pippu?

Foto: Profimedia.cz

Pippa zvolila romanticky něžné šaty, tak trochu podobné těm, co před šesti lety oblékla její sestra Kate. A pak v Englefieldu řekla s úsměvem ano svému nyní již manželovi Jamesi Matthewsovi (41)

Foto: Profimedia.cz

Tehdy Kate Middleton, dnes vévodkyně z Cambridge, byla nejsledovanější nevěstou roku 2011. A nutno říct, že svou roli zvládla na jedničku. Moc jí to vedle prince Williama (34) slušelo

Foto: Profimedia.cz

Teď se přesuneme trošku blíž, takhle to ve svatební den slušelo slovenské tenistce Dominice Cibulkové (28). I ta vypadala skvěle, ale nejhezčí je asi její úsměv

Foto: Profimedia.cz

Tohle je další královská nevěsta, konkrétně belgická princezna Alix de Ligne (33). Ta zvolila jednoduché šaty a romantický závoj. Co tomu říkáte?

Foto: Profimedia.cz

A nyní pro změnu herecká svatba. V roce 2015 si ano řekla krásná Sofia Vergara (44) a Joe Manganiello (40)

Foto: Profimedia.cz

Slavní se samozřejmě berou i u nás. Například modelka Renáta Langmannová (30) se se svým mužem Ondřejem Novotným brali v červenci 2015

Foto: Profimedia.cz

A aby těch královských svateb nebylo málo, koukněte se, jaké to bylo na svatbě lucemburského následníka trůnu prince Guillaume (35) a princezny Stéphanie (33)

Foto: Profimedia.cz

Tohle není klasická svatba, ale obnova manželského slibu. Svou lásku si tak v květnu 2016 potvrdila béčková celebrita Courtney Stodden (22) a její muž, herec Doug Hutchison (56)

Foto: Profimedia.cz

Královská svatba to nebyla, ale svou nákladností ji možná předčila. Vdávala se totiž dědička hotelového impéria Nicky Hilton (33). A nebrala si nikoho jiného než Jamese Rothschilda (32) z rodiny bohatých bankéřů

Foto: Profimedia.cz

A tahle nádherná nevěsta je polská modelka Joanna Krupa (38). Vdávala se v červnu 2013 a její manžel je podnikatel Romain Zaga (44)

Tak která z nevěst se vám líbí nejvíc?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek