Hlavní obsah

Největší seriáloví zoufalci: Jak to mají hvězdy jako Sheldon Cooper či Al Bunda s láskou v reálu?

Foto: Profimedia.cz

Mimoni, podivíni, tak trochu ňoumové a podpantofláci. Znáte je ze slavných sitcomů, kde jim láska zrovna moc nejde. Ale jak to mají tito seriáloví zoufalci v reálném životě? Možná budete překvapeni.

Článek

Hrají nešťastníky, kteří z nejrůznějších důvodů o partnerku buď ani nezavadí, nebo jim to dá tolik práce, že to za to snad ani nestojí. Případně s nimi jejich žena cvičí tak, až to není hezké. Možná vás při pohledu na tyto chudáčky ze sitcomů napadá, jak vlastně vypadá jejich milostná realita... Zjistili jsme to.

Hledal, ale zatím nenašel

Foto: Profimedia.cz

Poznáváte Teda Mosbyho ze seriálu „Jak jsem poznal vaši matku“ (2005–2014)? Hrál ho Josh Radnor (43). Jeho postava lásku nakonec našla, i když to stálo hodně úsilí. Osudy postavy a herce si jsou v tomto případě dost podobné. Josh ještě nebyl ženatý, nemá děti a podle posledních informací je opět single! Loni se totiž po pár měsících randění rozešel s herečkou Minkou Kelly (37)

Šťastně zamilovaný vědec

Foto: Profimedia.cz

Úžasný seriál „Teorie velkého třesku“ je zoufalců plná. Ale největší mimoň je určitě extrémně inteligentní vědec Sheldon Cooper, kterého ztvárnil Jim Parsons (44, vlevo). Ten je ale v reálném životě velmi spokojený, a loni se dokonce oženil. Vzal si svého dlouholetého partnera Todda Spiewaka (41)

Stydlín, co ulovil kočku

Foto: Profimedia.cz

Podivínskému Sheldonovi dost šlape na paty astrofyzik Rajesh Koothrappali, který se v prvních sériích „Teorie velkého třesku“ žen styděl natolik, že v jejich přítomnosti ztrácel řeč. Zdá se však, že herec Kunal Nayyar (36) se jich ve skutečnosti vůbec nebojí. V roce 2011 si vzal indickou herečku, modelku a královnu krásy z roku 2006 Nehu Kapur (33)

Podpantoflák má výstavní rodinku

Foto: Profimedia.cz

Představovat největšího podpantofláka světa Ala Bundu ze seriálu „Ženatý se závazky“ (1987–1997) netřeba. Jak to má doma jeho představitel, herec Ed O’Neill (71), těžko říct. Každopádně jsou s Catherine Rusoff (63) manželé už od roku 1986, mají dvě dcerky a takto to rodince slušelo v roce 2012

Trochu nestálý Earl

Foto: Profimedia.cz

Znáte takovýho toho chlápka, kterýho potkáte cestou do obchodu na maloměstě, kde se stavíte cestou k babičce? Takovej ten trhan, co si koupí krabičku cigaret, pár výherních losů a jedno pivo v deset ráno. Takovej ten typ, u kterýho si radši počkáte, až odejde, než tam se svou rodinou vůbec vkročíte. No... Tak to jsem já. Jmenuju se Earl. Takhle začíná každý díl seriálu „Jmenuju se Earl“ (2005–2009) a hlavního hrdinu hraje Jason Lee (47). Ten je jednou rozvedený, dvakrát ženatý (na snímku se svou druhou ženou, modelkou a herečkou Ceren Alkac, s níž je doposud), k tomu měl ještě jeden vážný vztah. Celkem má čtyři děti

Z princátka je spokojeně ženatý král

Foto: Profimedia.cz

Byl to takový rebel, chudý kluk Will, který vtrhl do bohaté spořádané rodiny svých příbuzných a tropil tam jednu neplechu za druhou. Byl všechno možné, jen ne sexy. V seriálu „Fresh Prince“ (1990–1996) ho hrál tehdy mladičký Will Smith (49). Ten je ale v reálném životě nejspíš dost spořádaný, protože se svou manželkou Jadou Pinkett Smith (46) představují jeden z nejstabilnějších hollywoodských párů. Loni oslavili dvacáté výročí svatby

Chůvu nepotřebuje

Foto: Profimedia.cz

Vdovec a broadwayský producent Maxwell Sheffield ze seriálu „Chůva k pohledání“ (1993–1999) nebyl úplný zoufalec, spíš trochu zmatený, snadno ovladatelný a ne příliš důvtipný chlapík. Hrál ho Charles Shaughnessy (63), který vypadá v reálu o hodně mužněji. A vdovec rozhodně není, žije v dlouholetém manželství (svou ženu Susan Fallender si bral v roce 1983 a mají dvě děti)

Český mimoň má doma super kost

Foto: Profimedia.cz

Byl by hřích hledat zoufalce jen v zahraničí, když minimálně jednoho ukázkového máme i u nás. Seriál „Comeback“ (2008–2011) a Lexa Bůček! Tohohle přihlouplého teenagera hrál Matouš Ruml (32) – ve skutečnosti je od roku 2007 ženatý a jeho manželka Tereza je naprostá kočka. Mají spolu dvě děti

Kterého seriálového hrdinu máte nejraději?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek