Hlavní obsah

Neuvěřitelné proměny pomocí make-upu!

Foto: archiv

Chameleonka Promise Phan

11. 11. 2011

V pondělí Angelina Jolie, v úterý Kate Middleton a ve středu rovnou sexy andílek Adriana Lima. Mladá Američanka Promise má jednu velkou vášeň, a tou je líčení. Když řekneme, že je dobrá, nebudeme tak úplně přesní. Je fantastická. Podívejte, co všechno pomocí make-upu dokáže.

Článek

Kráska vietnamského původu, Promise Tamang Phan, je opravdu ženou tisíce tváří. Kdyby si mohla vysnít nějakou nadpřirozenou super schopnost, chtěla by se umět převtělit do kohokoli na světě. Zatím to provádí alespoň pomocí líčení. Pravdivost jejího hesla „s make-upem jde všechno“ dokazuje názorně do posledního puntíku. Když se podíváte na její fotografie, jen těžko uvěříte, že jde o jednu a tutéž osobu.

Foto: archiv

Bez líčidel, která miluje

„Normální holka, která miluje líčidla“, tak se Promise charakterizuje na svých facebookových stránkách. Zdůrazňuje přitom, že se všechno, co umí, naučila sama. Školou jí byly její vlastní neúspěchy, a čím dál více hlavně úspěchy. Své triky si přitom nenechává jen pro sebe, návodová videa, podle kterých se můžete nalíčit i vy, nahrává na youtube (pod jménem dope2111). Její fanouškovská základna se tak stále rozrůstá, proměnu ve svůdnou Angelinu Jolie například vidělo více než devět milionů uživatelů.

Foto: archiv

Promise jako Michael Jackson

Foto: archiv

Milovnice líčidel si vyzkoušela i novou image zpěvačky Rihanny

Foto: archiv

Co říkáte na proměnu v Taylor Swift?

Foto: archiv

Jako Jack Sparrow alias Johnny Depp

Foto: archiv

A další proměna, tentokrát v Marilyn Monroe

Foto: archiv

Promise je žena doslova tisíce tváří

Foto: archiv

Návod na make-up podle Adriany Limy najdete ve videu

Foto: archiv

Poznáte známou filmovou postavu?

Foto: archiv

Pokud jste viděly Harryho Pottera, určitě poznáváte Bellatrix Lestrange

Foto: archiv

Make-upové proměny Promise sledují ženy po celém světě

Foto: archiv

Promise dokáže s líčidly doslova divy

Chcete vypadat jako Angelina? Můžete!

A takhle se změníte v top modelku Adrianu Limu!

Zkuste se nalíčit jako Kate Middleton, a třeba „ uženete" prince i vy!

Jakkoli se neváhá rozepisovat a rozpovídat o líčení, na téma soukromí se příliš nevyjadřuje. Kuriózní je ale způsob, jakým si našla svého manžela Stevena Phana, který je mimochodem bratrem další líčící hvězdy youtube, Michelle Phan (o té jsme vám psali před rokem ve článku Dívky, které radí milionům žen). Stevena nadchla její proměna v krásku z Avataru a začal nadějnou Promise sledovat. Z obdivovatele její práce se stal brzy přítel a z přítele manžel… Jedním si můžeme být jistí – jeho žena se mu rozhodně jen tak neokouká.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.