Hlavní obsah

Nové proměny Den D startují: Z Aničky je hvězda večírku!

Foto: Ondřej Košík

Hvězdou naší proměny se stala sedmadvacetiletá Anička.

11. 1. 2013

Vy zadáváte příležitost, my vás děláme ještě krásnější! Novou sérii proměn s kadeřníkem Michalem Zapomělem a jeho týmem s podtitulem Den D jsme odstartovali se čtenářkou Aničkou.

Článek

Pro sedmadvacetiletou Aničku z Loun byl oním Dnem D blížící se večírek, na kterém chtěla zazářit. Co si pro ni tým kadeřníka Michala Zapoměla připravil?

Délku zkrátit, vlasy zesvětlit

„O Aniččině účesu jsem dlouho přemýšlet nemusel, hned jak jsem ji uviděl, napadla mě chladná, platinová blond. Vlasy měla hodně husté, musel jsem je prostříhat a zjemnit,“ vysvětluje kadeřník Michal Zapoměl, který pro Aničku vytvořil variabilní účes s delším předkem.

Pudrové šaty doladilo líčení

O čtenářku se starala i vizážistka a stylistka Natálie Hostačná. „Líčení jsem zvolila takové, aby korespondovalo s jemnými pudrově růžovými šaty. Na víčko jsem nanesla lososový, světle růžový a temně fialový oční stín, oko jsem podtrhla metalickou šedou tekutou oční linkou. Rty jsem nalíčila studeným fialkovým odstínem, ve stejném odstínu jsem použila i lesk,“ popisuje Natálie. Tvářím už potom podle ní stačilo dodat trochu svěžesti pomocí růžové tvářenky.

Jak dopadla proměna sympatické Aničky? Podívejte se samy!

A jak byla s výsledkem spokojená sama Anička? „Je to super, ale asi si na sebe budu muset chvíli zvykat. Takhle krátké a světlé vlasy jsem nikdy neměla. Nenosím ani pudrové barvy, ale musím uznat, že výsledek vypadá skvěle!“

Baví vás proměny? Nepropásněte ani náš seriál Svlékáme vás z uniforem, kde jsme zkrášlili sympatickou vojandu Věru nebo tramvajačku Kamilu! A další Den D vás čeká zase v únoru.

Vlasy: Michal Zapoměl (salon Portrait by Michal Zapoměl, Soukenická 5, Praha 1)

Vizáž a styling: Natálie Hostačná

Za zapůjčení oblečení děkujeme značce Katja Design.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.