Hlavní obsah

Proměňte se v sexy krásku! Tyhle módní kousky vám s tím pomohou

Foto: SAO PAULO

Být sexy znamená souhru mnoha detailů

23. 8. 2012

Jedna jako druhá – všechny si přejete být krásnější, štíhlejší nebo pevnější, všechny chcete mít vlasy kudrnatější, nebo naopak rovné. Co žena, to jiné přání. Po jednom však toužíte úplně všechny – být přitažlivé a sexy!

Článek

Ano, víme, že se jedná o záležitost vcelku povrchní, ale uznejte samy – pohrdly byste vzhledem, při kterém se za vámi otočí každý druhý muž ne ze zvědavosti, nýbrž proto, že si ze své podstaty jednoduše nemůže pomoct? Sexy žena má obrovskou moc a my víme, jak můžete tuto schopnost hodnou komiksové superhrdinky získat i vy!

Ale pozor, pravý smysl výrazu „sexy“ nehledejte v obskurních minisukních, latexových kozačkách či naducaném výstřihu – být sexy je mnohem delikátnější záležitost, při které je více než kdy jindy důležité znát pravou míru věcí.

My jsme našli kousky, ve kterých se nebudete cítit jako nahé, ale které vám dodají skutečný sex-appeal, na který muži (všech věků a inteligencí) slyší.

Jednoznačně šaty a sukně

I ta nejzarytější příznivkyně pohodlných džínů nebo sportovní módy neuvěřitelně prokoukne a celkově zjemní svůj vzhled, oblékne-li si hezké šaty či sukni.

Pořiďte si třeba jednoduché černé šaty obepínající postavu, se zipem na zádech, se zvýrazněnými rameny nebo flitry. Dráždivě působí i šaty či sukně se zvířecími vzory nebo efektními průstřihy krytými jemným tylem. Pokud bychom však hledali materiál ze všech nejsmyslnější, vítězem by se stala krajka – krajkové šaty jsou naprosto dokonalou pomůckou k dosažení svého, tak se jich nebojte využít!

Stylistka Veronika Králová z agentury Backstage radí, jak být sexy: „K oblečení, které je samo o sobě velmi ženské, patří průsvitné blůzy či šaty, jednoznačně vede krajka, která je nadále jedním z trendů pro podzim/zimu. Sexy styl také podtrhuje kožené oblečení v podobě úzkých kalhot, pouzdrových šatů či sukní."

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 1150 Kč, Tally Weijl 250 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 1200 Kč, Mango 1599 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Bershka 599 Kč, Debenhams 1260 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 349 Kč, Mango 999 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Lindex 699 Kč, Topshop 870 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Zara 1499 Kč, Debenhams 810 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 1599 Kč, Topshop 1170 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 1260 Kč, Topshop 1350 Kč

Topy jednoduché i překvapivé

Smyslného vzhledu, který u mužů způsobuje orosené čelo a sucho v ústech, hravě docílíte i v nějakém topu. Mnohdy stačí opravdu málo – jednoduché bavlněné tílko, pokud si to můžete dovolit, tak bez podprsenky, někdy je potřeba dodat tílku zvířecí vzor nebo šikovně umístěnou kraječku.

Právě krajka hraje mezi materiály prim, ale smyslně působí i lehký šifon či klouzavý satén, jenž svádí k okamžitému pohlazení. Efektním detailem, který dokáže z jednoduchého topu vytvořit kousek, na který byste měly mít zbrojní průkaz, jsou zajímavě řešená záda – ať už temná krajka, průstřih nebo splývavé proužky látky, vždy jsou jakýmsi překvapením, které vyvolává potlačovanou touhu!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Zara 399 Kč, Debenhams 540 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 799 Kč, Tally Weijl 400 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Bershka 899 Kč, Debenhams 330 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Lindex 799 Kč, Zara 999 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 540 Kč, Tally Weijl 500 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 999 Kč, Zara 899 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 540 Kč, Topshop 780 Kč

Upnuté kalhoty i hravé šortky

Kalhoty a šortky nejsou sice již výhradně ženskou záležitostí, přesto však mají něco do sebe a dokážou dodat neuvěřitelný šmrnc a sex-appeal. Zkuste třeba legíny takzvaného pogumovaného vzhledu, úzké cigaretové kalhoty v klasické černé, výrazné červené nebo panenkovské růžové. Co se týče šortek, nebraňte se flitrovým, koženým ani džínovým. Mimochodem správně padnoucí džíny, zvýrazňující zadeček, dokážou být někdy mnohem víc sexy než ty nejskvělejší šaty! Najděte si střih džínů, který vám sedne!

Kristýna Kovářová z F&F radí: „Smyslné jsou detaily, jako rudé rty na jinak make-upem téměř nepolíbeném obličeji, zdánlivě nedbale upravené vlasy nebo pánský element zakomponovaný do ryze ženského outfitu. Vyhněte se prvoplánové vyzývavosti, která může působit vulgárně, zamyslete se nad tím, jakými přednostmi oplýváte, a zdůrazněte vždy jen jednu."

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 540 Kč, Mango 999 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 899 Kč, Zara 1499 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 1050 Kč, Lindex 699 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 599 Kč, Mango 599 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 1050 Kč, Zara 1499 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Tally Weijl 500 Kč, H&M 899 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 599 Kč, Topshop 660 Kč

Zázračné podpatky

Přemýšleli jsme, jaké doplňky patří k takovému „sexy vzhledu“, a výsledek byl jasný: podpatky! Podpatky povyšují ženu hned v několika směrech – do výšky, k větší ženskosti, k větší ladnosti chůze i v jejím sebevědomí. Tělo se protáhne, boky se rozvlní, zadeček zpevní a aura sebejisté ženy, která ví, co chce, a nebojí se si to vzít, se kolem vás začne šířit zcela automaticky!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 1599 Kč, Debenhams 1200 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 255 Kč, Mango 1799 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 450 Kč, Mango 1599 Kč

Máte nějaký speciální tip na to, jak být sexy? Podělte se o něj s námi!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek