Hlavní obsah

Skříň nejen na potraviny - Space Tower

Skříň, která poskytuje spoustu úložného prostoru, s možností variabilního pojetí vnitřku – to je Space Tower firmy Blum.

Článek

Máte výborný výhled a také přístup k uloženým předmětům ze všech stran. Pro bezúchytková čela jsou obzvlášť praktické oba způsoby otvírání od firmy Blum – mechanický i elektrický.

Space Tower jako řešení pro praktickou potravinovou skříň s kováním od firmy Blum – s dvířky a variabilně naplánovatelnými vnitřními výsuvy – je možné realizovat v jakékoli výšce, libovolné šířce i hloubce.

Také se vám stává, že si před vařením zapomenete připravit důležitou přísadu, a když je čas ji použít, nemůžete ji najít? Díky potravinové skříni Space Tower budete mít možnost vidět naprosto všechno a žádný předmět nemusíte vyndávat navíc, abyste se dostali k jinému. Jednotlivé zásuvky jsou snadno ovladatelné.

Přestože jednotlivé výsuvy unesou téměř neuvěřitelnou zátěž až 70 kg, je velmi snadné je otevřít. Navíc nikde nic nevypadne, zásuvky jsou vysoké a po stranách uzavřené. S přehlednou a variabilní organizací zásob vám pomůže praktické vnitřní dělení.

Potravinová skříň Space Tower

V případě Space Tower můžete využít všechny typy kování ze standardního sortimentu TandemBox, osvědčeného systému výsuvů Blum nebo LegraBox či Box systému s rovnými boky. To zajistí jednotný design ve všech skříňkách v kuchyni, a zároveň také spoustu prostoru pro individuální pojetí a uspořádání.

Novinku představuje varianta designu LegraBox free se zásuvnými prvky ze skla. Výsledkem je vzdušný, lehký, otevřený vzhled, díky kterému ještě lépe vidíte na uložené předměty. S elektrickou technologií otevírání Servo-Drive se do jednotlivých výsuvů dostanete i s plnýma rukama, stačí do nich pouze zlehka ťuknout třeba nohou nebo loktem. Zásuvky se také zlehka zavírají pomocí technologie tlumení Blumotion.

Space Tower najde využití nejen v kuchyni

Space Tower jako šatní skříň

Říkáte si, že by se vám taková praktická skříňka, do které snadno naskládáte vše potřebné, hodila třeba i v šatně, koupelně, nebo dokonce v dílně? Space Tower vám snadno poskytne obrovský úložný prostor a komfortní přístup, kdekoli a na cokoli potřebujete.

Space Tower jako skříň do koupelny

Reklama

Související témata: