Hlavní obsah

Staňte se mistryní orálního milování!

Foto: Thinkstock

Toužíte po dokonalém uspokojení partnera?

Hádejte, za co u mužů sesbíráte nejvíc cenných bodů? Odpověď: Za nejlepší orální sex pod sluncem! Proč? Protože žádný ho nikdy nemá dost! Takže, dámy, jdeme na to! Obstarejte si zubní pastu, kostku ledu, puding a čaj! Vytřete mu tím nejen zrak!

Článek

Způsobů orální stimulace mužských pohlavních orgánů je nepřeberná řada. Počítá se olizování, sání, jemné okusování, vytváření podtlaku ústy… Zkrátka jako milenka máte mnoho možností, jak svému milému připravit horké chvíle. Chcete se ve své technice ještě více zdokonalit? Toužíte patřit ve felaci ke špičce?Pak s námi absolvujte letní kurz orálního sexu!

Největší hloupost? Usilování o hloubkový vrt!

Nejdřív ale zapomeňte na mýtus o hlubokém proniknutí... Jako záběr do pornofilmu se to hodí, o tom žádná, nicméně s mužskou rozkoší to nemá nic společného. Masírovat jeho chloubu svými mandlemi je opravdu záhul, a navíc nesmyslný. Horní část penisu nepotřebuje cpát se vám skoro až mezi vnitřnosti. Se špičkou si hrajte s citem a nechte ji jezdit třeba po horním patře úst, tam jí bude líp.

Foto: Isifa

Způsobů, jak přivést partnera do extáze, je mnoho

Podtlak – rozkoš pro každého

Každopádně se hezky postarejte především o uzdičku ležící těsně pod žaludem, celou spodní část penisu, žalud a šourek. To celé dohromady slastně obhospodaříte vsunutím penisu do úst tak akorát hluboko, a vtáhnutím vzduchu do plic. V momentě, kdy pohnete hlavou, vznikne částečné vakuum, což jeho anakondu (nač ta skromnost, že?) posune směrem k výbuchu slasti.

Kruťte hlavou v rytmu vášně

A jestlipak víte, jak dosáhnout mnohem intenzivnější stimulace pyje? Kroucením hlavou! Tahy ústy nahoru a dolů po jeho vztyčené zbrani vytuňte pohyby vlastní mozkovny (vznikne pohyb podobný spirále). Že už teď cítíte orální sebevědomí? V pořádku! Není pochyb o tom, že jako orální akrobatka se určitě uplatníte!

K získání všech deseti bodů z deseti ale nezapomeňte, že muži se na vše rádi dívají, takže jen ho nechte, ať vidí i to, že mu jazykem přejíždíte po žíle táhnoucí se od okraje žaludu v jeho spodní části kamsi doprostřed šourku.

Unavená ústa si zaslouží odpočinek

Když už budou vaše ústa dřevěnět únavou, povolejte na výpomoc svou ruku. Vsuňte mu ji do rozkroku, významně se na něj zadívejte a ukažte mu, jak umíte sama masturbovat. Nic hezčího totiž v životě neviděl!Oddech si zařídíte i prsním sexem. Jak na něj? To se dozvíte ve článku Sex ňadry z vás udělá sexuální bohyni!.

Fígle a finty

  • Při orálním sexu vždy používejte obě ruce. Jednu nechte klouzat po jeho těle (na bradavkách, varlatech, stehnech…), druhou přidržujte penis. Kromě toho, že nad vším budete mít kontrolu, omezíte riziko vklouznutí pyje až příliš hluboko do úst na minimum.
  • Muže při felaci láká uchopit milenčinu hlavu a přitisknout si ji co nejvíce do rozkroku. Jestliže vám to vadí (což chápeme), zvolte takovou milostnou polohu, abyste do zorného pole partnera dostala jiný objekt zájmu – například ňadra či klín (například v pozici 69). Když se bude věnovat hrudníku nebo svatyni, zapomene vám křížit ruce na zátylku.
  • Před akcí vypijte horký nápoj. Teplé rty v kombinaci s vášnivým sáním ho zbaví posledních zbytků rozumu. Vyzkoušet můžete i střídání teplot (kostka ledu, zmrzlina, poté zase teplý čaj…).
  • K rychlému orgasmu ho přivedete tak, že váš prst skončí v jeho konečníku. Zasuňte ho dovnitř, palcem stiskněte hráz a stimulujte mu prostatu. Máte-li strach o hygienu, „vezměte“ to přes kondom.
  • Pro zlepšení chuti ejakulátu se doporučuje vložit si do úst ještě před penisem trochu zubní pasty. Stejného výsledku dosáhnete vycumláním mentolky.
  • Zkušené milenky používají při ejakulaci do svých úst následující trik. Těsně před milencovým vyvrcholením přikryjí spodní stranou jazyka žalud, čímž sperma nepolechtá jejich chuťové buňky. (Prostě špičku penisu vsuňte pod svůj jazyk. Pak vám bude jedno, jestli měl k obědu pivo nebo ústřice. Chuť spermatu půjde „mimo vás“.)
  • Nové vjemy vy i on můžete získat pomocí pudinku. Nevěříte? Naplňte si jím pusu, co to dá, a hned se ujměte felace. Puding zastane funkci lubrikantu, neboť penis se po něm krásně „sveze“, a to, že bude vytékat všude okolo, je žádoucí – budete mít co z partnerova těla slízávat. (Do pudinku si přidejte třeba jahody nebo borůvky, je to móóóc dobré.)

Podle tohoto názoru je nadšení největším přínosem orálního sexu, s čímž nelze než souhlasit. Věřte ale, že se počítá všechno, co uděláte ještě předtím. Čím lepší předehra, tím bude milenec citlivější! Využijte toho a vyzkoušejte pěkně divoké polohy ze článku 8 poloh pro divoký sex.

A jak mu to děláte vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek