Hlavní obsah

Takhle se šetří! Pořiďte si oblečení na jaro ve slevách. Za pár korun

Foto: Look Studio, Shutterstock.com

No schválně, poznaly byste, že se nenarodily v jarních kolekcích? Jestli chcete ušetřit spoustu peněz a zároveň si skvěle vybavit šatník, využijte posledních vln slev. Najdete v nich totiž i kusy, které vám zpříjemní nadcházející sezonu.

Článek

Obchody se začínají plnit jarními kolekcemi a je jasné, že i vy, navzdory přetrvávající zimě, stále častěji přemýšlíte nad svým budoucím módním repertoárem. Než si ale půjdete prohlédnout nové kousky, které jsou (a ještě dlouho budou) za nekompromisní plné ceny, zastavte se s námi ještě jednou u slev. Mezi zbytky kolekcí pro podzim/zimu totiž najdete i oblečení, které vám výborně poslouží v teplotně příznivější části roku. A na rozdíl od kousků s nálepkou „jaro“ vás vyjde na pár korun.

O krok napřed

Foto: Archiv firmy

Je vám už teď jasné, že jaro nebudete chtít trávit ve starém kabátě? Zalovte ve slevách a možná natrefíte na svršek, který se začal prodávat zkraje podzimu. Když se zaměříte na svěží barvy, nikdo nebude mít tušení, že nejde o kousek z nové kolekce. Finanční úspora je v tomto případě opravdu výrazná. Na foto: kabát Mango, 599 Kč (před slevou 2299 Kč)

Investice do kůže

Foto: Archiv firmy

Koketujete s myšlenkou, že byste si konečně pořídily kožený křivák? Pak máte ideální příležitost. V případě dražších kousků totiž můžete ušetřit tisíce. Podívat se ale samozřejmě můžete i po koženkových bundách, které seženete od pěti set korun výš. Na foto: kožená bunda Mango, 2749 Kč (před slevou 5499 Kč)

Stylové chinos

Foto: Archiv firmy

Jestli je v šatníku ještě nemáte, zkuste si je během nákupů alespoň vyzkoušet. Chino kalhoty patří ke klasice, kterou zrovna čeká silná sezona. Až zjistíte, s čím vším se dají kombinovat, zamilujete si je o to více. Na foto: kalhoty Massimo Dutti, 699 Kč (před slevou 2295 Kč)

Slimky do zásoby

Foto: Archiv firmy

Než se začnete pouštět do experimentů s novými střihy kalhot, ujistěte se, že jsou vaše oblíbené slimky v dobré kondici. Pokud už jejich barva není to, co bývala, a látka začíná povolovat, nemilosrdně je vyměňte za nové. Na foto: džíny H&M, 599 Kč (před slevou 999 Kč)

Další šaty!

Foto: Archiv firmy

Co myslíte – kolik jich je příliš? Podle nás žádná taková cifra neexistuje. Máte-li slabost pro šaty, zaměřte se ve slevách právě na ně. A ano, s květinovými potisky se budete setkávat i v nadcházející sezoně. Na foto: šaty Mango, 499 Kč (před slevou 999 Kč)

Sukně s plisováním

Foto: Archiv firmy

Zatímco teď se dají nosit s kozačkami a svetrem, na jaře jen vyměníte svršek a obuv za něco lehčího. Plisované sukně jsou stále v kurzu a stejně tak je na tom i mididélka. Už jste jí přišly na chuť? Na foto: sukně H&M, 399 Kč (před slevou 999 Kč)

Módní tyl

Foto: Archiv firmy

Vlastnit se vyplatí i tylovou sukni, kterou můžete místo teplého roláku kombinovat s o něco lehčími mikinami. Nebojte se využít kontrastů – k síťovinové sukni bude perfektně vypadat třeba kožený křivák. Na foto: sukně Mango, 449 Kč (před slevou 899 Kč)

Variabilní mikina

Foto: Archiv firmy

Když říkáme, že se dají nosit úplně ke všemu, nijak nepřeháníme. Mikiny patří k těm vzácným trendy kusům, které opravdu unosíte. A pořídit se dají i za dvě stovky. Bez koruny. Na foto: mikina Mango, 199 Kč (před slevou 299 Kč)

V rozkvětu

Foto: Archiv firmy

Zimní trend květinových potisků jednoduše přejde v ten jarní. Místo tmavých podkladů nicméně začněte dávat pomalu přednost světlejším barvám... Na foto: halenka Massimo Dutti, 499 Kč (před slevou 1795 Kč)

Pyžamo, nebo halenka?

Foto: Archiv firmy

Spoiler – loňský pyžamový trend se promítne i do nadcházejících jarních trendů. Máte-li odvahu, připravte se rovnou na lehký kalhotový komplet. Druhou variantou je pořídit si halenku, která imituje vršek od pyžama. Hodit se bude k džínám i sukni. Na foto: košile Zara, 299 Kč (před slevou 1299 Kč)

Denim jinak

Foto: Archiv firmy

Chcete-li být na jaro opravdu připravené, začněte rozšiřovat svoji denimovou sbírku. A nemyslete přitom jen na samotné džíny. V kurzu budou i modré vršky, tak proč si nekoupit zajímavou halenku za polovičku původní ceny? Na foto: halenka Massimo Dutti, 499 Kč (před slevou 995 Kč)

A zase ty volánky

Foto: Archiv firmy

Myslely jste si, že je jejich čas u konce? Ale kdepak. Volánky budou neodmyslitelně patřit i k nové sezoně. Tak proč za ně platit plné ceny, když je můžete mít za půlku? Na foto: triko Mango, 299 Kč (před slevou 699 Kč)

Kabelka, která vydrží

Foto: Archiv firmy

Sháníte kabelku, která vás jen tak neopustí? Pak nejspíš sáhnete po kůži, která se ale samozřejmě může prodražit – pokud tedy nevrcholí slevy. No nezahřeje vás u srdce, když si koupíte kvalitní kabelku za tisícovku místo čtyřech? Na foto: kožená kabelka Massimo Dutti, 999 Kč (před slevou 3995 Kč)

Vždy a ke všemu

Foto: Archiv firmy

Slibujeme, že se vám bude hodit úplně ke každé barvě. Sněhově bílá kabelka je v tomto směru univerzální a ta, kterou vidíte na fotce, navíc stojí pouhé čtyři stovky. Na foto: kabelka Zara, 399 Kč (před slevou 999 Kč)

A co jste si pořídily ve slevách vy? Pochlubte se nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek