Hlavní obsah

Vyložili jsme karty na duben: Co čeká vaše znamení?

Foto: Thinkstock

Dubnová předpověď dává mnoha znamením naději na úspěšný měsíc

Čtvrtý měsíc roku, duben, je měsícem změn a nestálosti, na druhé straně také optimismu a dobré nálady. A jaký bude konkrétně ten váš? To vám odhalí tarotové karty, které jsme vyložili. Co říkají?

Článek

Úplněk tentokrát můžete očekávat 4. dubna a ponese se ve znamení harmonických a estetiku milujících Vah. Je to ideální čas na zapracování na vztazích v rodině i mimo ni, protože poklidné Váhy vám je pomohou vybalancovat a zlepšit. Zavolejte tedy i těm, se kterými jste na nože, a zkuste to vyřešit!

Beran (21. 3.–20. 4.) Královna mečů – Svět – 2 mečů

V hlavě máte jakýsi ideální obraz sebe sama a snažíte se tento nedosažitelný ideál naplnit, chcete být perfektní a dokonalí. Nechtějte. Ve výsledku vás to totiž jen brzdí a zdržuje, protože perfektní nikdo být nemůže. Vy jste ale Berani, takže se vám může přihodit to, že do svého vytouženého cíle dojdete. Nenechte se však zmýlit, dokonalost je neuvěřitelně vyčerpávající a rozhodně tak nebudete šťastní, spíše zaseknutí na mrtvém bodě. Zlepšujte se, to ano, ale nechtějte být neomylným strojem.

Býk (21. 4.–21. 5.) Poustevník – 8 holí – 6 pentaklů

V březnu se vás zmocnila jakási otupělost, která vás přiměla stáhnout se z veřejného bytí a zabývat se vlastními pochybnostmi a strachy. Teď se vám však se sluncem vlévá do žil nová vln energie a náhle máte pocit, že musíte změnit a vylepšit všechny a všechno. Tuhle energii je třeba dobře nasměrovat, skvělým výběrem je zapojit se do nějaké z dobrovolnických organizací a charit, radost tak uděláte sobě i jiným.

Foto: Thinkstock

Býkovi prospěje aktivita v nějaké charitativní organizaci

Blíženci (22. 5.–21. 6.) Císařovna – Milenci – Páže holí

Cítíte se dobře, silně a nadšeně, a jak už to tak bývá, jaro vám přináší chuť pustit se do vztahu – buď nového, nebo do toho stávajícího, který chcete trochu oprášit a nablýskat. Máte k tomu ideální příležitost. Překvapte svou drahou polovičku dobrou večeří, společným výletem, splňte sliby, které jste dali už před dlouhou dobou. A pokud zrovna toho pravého či tu pravou hledáte, nevzdávejte to – jaro lásce přeje.

Rak (22. 6.–22. 7.) Kolo štěstěny – Císař – 5 pohárů

Visí nad vámi černé mračno a záleží jen na vás, jestli z něj zaprší. U vás v práci právě něco bublá a řeší se velké změny, udělejte všechno pro to, aby pro vás byly příznivé. Nebojte se přesčasů i drobných úkolů navíc. Může se stát, že vám tak bude do cesty přihrána nová příležitost. A rozhodně tak předejdete zklamání a ukřivděnosti. Vložte do práce všechno a uvidíte, že se vám to brzy vrátí a dostanete se na pozici, kterou si zasloužíte.

Lev (23. 7.–22. 8.) 9 holí – 3 holí – 8 holí

Jste jako na jehlách. Ačkoli se vlastně nic velkého neděje, vy jste bdělí a pozorní a pečlivě hlídáte všechno, co se kolem vás šustne. Ostražitost je dobrá, ale vy už to trochu přeháníte. Zkuste se víc uvolnit, nebuďte pořád tak napjatí. Díky tomu, že vám nic neunikne, jste si vypracovali pevné postavení, základ pro další vývoj. A pokud se světu a příležitostem víc otevřete, věci dostanu spád a budete překvapeni, kam až se můžete dostat. Nebojte se to zkusit.

Foto: Thinkstock

Lev by se měl odpoutat od starostí a vnitřně se uvolnit z věčného napětí

Panna (23. 8.–22. 9.) 10 holí – Rytíř mečů – 2 mečů

Máte toho na sobě zase jednou naloženo dost a cítíte, že vás tlak stresu a zodpovědnosti pomalu drtí. A přitom jsou kolem vás tací, kteří by vám rádi pomohli, mají na to kapacitu časovou i schopnosti. Vám se ale nechce úkolů vzdát, abyste neprojevili nějakou slabost, abyste náhodou své zásluhy neumenšili. Otevřete oči. Ne všichni jsou nenechaví supi, co si chtějí nahrabat a vás očernit. Nechte si pomoci, nezničíte se a ještě navážete nové vztahy. Každý někdy pomoc potřebuje, tak proč ne vy?

Váhy (23. 9.–23. 10.) Ďábel – 2 pohárů – Poustevník

Jste prostě v pokušení – pomrkává po vás někdo, kdo rozhodně není vhodnou partií, snad je zadaný či zadaná, snad jste ve vztahu vy sami, snad jen prostě víte, že s takovým člověkem vztah nevytvoříte. Snažte se tomu nepodlehnout. Ano, ze začátku to bude krasojízda plnící vaše sny, ale skončí to nedobře a vy se budete pozdě kárat a vyčítat si. Poslouchejte svůj vnitřní hlas, když vám našeptává, že pro vás něco není dobré, a odolejte pokušení.

Štír (24. 10.–22. 11.) Blázen – Rytíř mečů – 6 pentaklů

Máte chuť za sebou prostě zavřít dveře a začít něco nového, vykročit ze zajetých stereotypů a pročistit si hlavu něčím bláznivým, něčím, co by od vás nikdo nečekal. Udělat ráznou změnu a hotovo. A proč vlastně ne? Je čas nových začátků, tak se do toho pusťte! Mějte však v paměti, že nové zkušenosti nejen dávají, ale i berou, asi přijdete o zažité jistoty, budete muset něco obětovat. Vy sami musíte rozhodnout, jestli to stojí za to, nebo jsou ztráty příliš velké.

Foto: Thinkstock

Štíři trpí nudným stereotypem. Potřebovali by udělat něco bláznivého

Střelec (23. 11.–21. 12.) Síla – 10 mečů – Rytíř pohárů

Cítíte, že tohle je ono – tohle je to dno, o kterém se mluví. Horší to s vámi být nemůže. Jste naprosto v háji a nic s tím nemůžete dělat. Tohle se vám honí hlavou? Tak to hezky rychle zastavte, protože tak to vůbec není. Ano, nedaří se vám, ale není to bezvýchodná situace.

Musíte v sobě zkrátka najít sílu, kterou potřebujete k překonání tohoto období. Seberte se a jděte dál, čekají na vás samá příjemná překvapení, milí lidé a snad i láska. Jen si musíte uvědomit, že nic neskončilo a vždycky je tu cesta ven.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.) Ďábel – 7 pentaklů – Slunce

Cítíte se tak nějak bez energie a do ničeho se vám nechce. Všechno vám přijde zbytečné a k ničemu. Uvědomte si ale, že dokud prostě věci nedotáhnete do konce, budete se v nich dál a dál plácat a nikam se nepohnete. Vaše slabá vůle a neochota se do něčeho vrhnout pořádně vás jen zdržují, všechno protahují, a vy jste čím dál tím rozmrzelejší. Tak už zatněte zuby a prostě to udělejte. Uvidíte, jak se vám uleví a jak překvapivě spokojení sami se sebou budete!

Vodnář (21. 1.–20. 2.) Velekněžka – 10 pentaklů – 8 pentaklů

Asi máte trochu pochybnosti o tom, jestli váš vztah směřuje tam, kam by měl, cítíte se osaměle a odstrčeně. Je čas na tom zapracovat a věnovat vztahu více energie, než obvykle, protože se vám všechna zase vrátí zpět. Zapracujte na pohodlí a klidu ve svém domově – a to platí i pro ty, kteří jsou single, potenciální partner se pak o něco pravděpodobněji objeví na obzoru. Když budete vyzařovat pohodu, snadněji někoho okouzlíte. Jaro mimo jiné také svědčí práci, kde bude všechno šlapat.

Ryby (21. 2.–20. 3.) rytíř pentaklů – Mág – Smrt

Máte ve svém okolí někoho, kdo vás tak nějak zahanbuje. Ne že by vám nějak škodil, naopak, dosahuje všeho, čeho chcete dosáhnout vy, ve všem je lepší, kreativnější a rychlejší. Přestaňte se na něj mračit a naopak se inspirujte. Sledujte, co a jak dělá – a uvidíte, že když ho napodobíte, za chvíli se všechno bude dařit i vám. Ta změna může být pomalá a určitě budete muset i něco obětovat – třeba poobědové šlofíčky – ale ve výsledku bude jen k dobrému.

Ať se vám v dubnu daří a využijete jeho potenciál naplno!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama