Hlavní obsah

Jak udržet chleba déle čerstvý? Pomoc nabízí wrapáček

Foto: wrapup.cz

Foto: wrapup.cz

Funkční pytlík na pečivo Wrap Up je vybavený speciální vnitřní textilií s nánosováním s protiplísňovou úpravou. Unikátní membrána zajistí chlebu delší čerstvost oproti jiným pytlíkům na pečivo.

Článek

Membrána propouští vzduch, takže pečivo se nezapařuje jako v igelitu, ale zpomaluje únik vlhkosti, proto chleba vydrží déle čerstvý. Tím se funkční pytlík liší od běžných bavlněných nebo lněných obalů, ve kterých pečivo také dýchá, ale velmi rychle okorá a tvrdne. Vnitřní textilie je atestována SZÚ pro styk s pečivem.

Foto: wrapup.cz

Speciální textilie všitá do pytlíku Wrap Up.Foto: wrapup.cz

Co umí funkční pytlík na pečivo Wrap Up?

  • Udržet pečivo opravdu déle čerstvé.
  • Nahradit jednorázové sáčky.
  • Vypadat krásně a elegantně.
  • Vystačit se snadnou údržbou.
Foto: wrapup.cz

Pytlíky s potiskem mohou být také pěkným dárkem.Foto: wrapup.cz

Elegantní doplněk nejen do kuchyně

Pytlík wrapáček je tak kompromisem mezi utěrkou a igelitovým sáčkem a v kuchyni už pro něj nepotřebujete chlebníky. Naopak se stane hezkým doplňkem vaší kuchyně. Vnější část pytlíku je bavlněná a můžete si vybrat z mnoha vzorů – od tradičních puntíků přes levandulové a modré vzory až po moderní hořčicové a starorůžové barvy nebo čistě režnou bavlnu. Wrapáčka můžete vzít s pečivem i na terasu při grilování či na chalupu nebo s vámi pojede na dovolenou, kde si na kvalitním českém chlebu pochutnáte několik dnů, v horku u moře i za deště pod stanem.

A vyrazit s ním můžete i na nákupy, v pekařství si do něho koupíte pečivo bez sáčku a budete úplně bezobalově trendy. Pokud nechcete kupovat chleba balený do igelitu, a přitom si být jisti „nákupní hygienou“, doporučujeme kupovat pečivo v pekařství, kde vám ho podá prodavač/ka přímo. Vy si jej pak můžete dát rovnou do funkčního pytlíku.

Foto: wrapup.cz

Funkční pytlík na pečivo Wrap Up.Foto: wrapup.cz

Snadná údržba

Wrapáčci jsou na údržbu jednodušší než běžné pytlíky. Vnitřní textilie je hladká, dá se lehce vytřepat od drobků, utřít od mouky čistým hadříkem nebo ubrouskem a není důvod k praní. Když se zašpiní bavlněná část, můžou se prát v pračce bez aviváže, ale stačí i přemáchnout je v ruce.

Foto: wrapup.cz

Na výběr je více velikostí pytlíků.Foto: wrapup.cz

Český výrobek

Funkční pytlíky Wrap Up jsou českým výrobkem, užitný vzor vymyslely dvě sestry ve Frýdlantu nad Ostravicí a šijí je šikovné švadlenky i chráněné dílny na Moravě. Kromě funkčních pytlíků také vyrábějí textilní ošatky na pečivo pro stolování a doplňky do kuchyně, například chňapky ve stejných vzorech, aby se daly vytvořit krásně sladěné kolekce.

Foto: wrapup.cz

Kamenná prodejna funkčních pytlíků na pečivo je ve Frýdku-Místku pod Zámeckým náměstím.Foto: wrapup.cz

Reklama

Související témata: