Hlavní obsah

Zamilujte se do podzimu!

Foto: Thinkstock

Udělejte si podzim veselejší

14. 10. 2010

Bojíte se podzimu? Nebojte se, zamilujte se. Na podzimní deprese platí láska! A je úplně jedno, jestli to bude muž nebo lekce zumby. Prostě se zamilujte!

Článek

Láska má, jak všechny víme, mnoho podob. Vy si vyberte takovou, která odpovídá vašemu rodinnému stavu, stavu účtu nebo vaší fyzické kondici. Úplně stačí, že se budete každé ráno na něco nebo někoho těšit. Prostě si z pošmourného podzimu udělejte barevné roční období.

Pokud se rozhodnete, že vaším zpestřením podzimu bude muž, musíte si nejprve ujasnit, jaký. Může to být ten váš stávající. V takovém případě ho musíte nejprve naprogramovat. Někdy stačí lehký upgrade – nová vůně, nové tričko, společná večeře v luxusní restauraci nebo lekce jógy, kterou dohromady absolvujete. Po očku pozorujte, co nový program s vaším miláčkem dělá. Rozhodně ho probudí z letargie a odměnou vám bude „starý“ muž s novou jiskrou v oku.

Zvolíte-li strategii „nový muž“, neznamená to nutně zbavovat se osvědčeného modelu. Roli nového muže sehraje celkem dobře i sympatický kolega, se kterým si občas vyrazíte na oběd a proberete spolu život ze všech stran. A hned se budete do práce (i té podzimní) těšit o něco víc. Ale pozor: nepouštějte se do větších akcí, pokud vám starý model stále vyhovuje. Stačí opravdu ty obědy a milý úsměv u kávy. Uvidíte, jak vás to pozitivně naladí!

Pokud jste momentálně single, tak neváhejte a z flirtu plynule přejděte do fáze vztah. Podzim vám uteče, ani nebudete vědět jak.

Jestli si netroufáte na flirt v kanceláři, najděte si lásku na poli sportovních aktivit. Přihlaste se do kurzu, který vás bude bavit. Posilovna plná ošklivých a těžkých činek není podmínkou. Co třeba zumba nebo tanec? Kilogramy se konečně pohnou směrem dolů a vy si dopřejte například nové džíny, do kterých vám pár centimetrů tak nějak chybělo. Fyzická aktivita prospěje i hladině vašich endorfinů a vy budete zářit. Jako zamilovaná. A navíc je velmi pravděpodobné, že ve fitness centru potkáte minimálně jednoho zajímavého muže.

Podzimní deprese jsou jen pověra. Že je ráno šedivé a uplakané? No a? Kupte si barevný deštník, puntíkované holínky a cestou do práce si opakujte mantru, že vzdušná vlhkost prospívá pleti i vlasům. Vadí vám, že dorazíte domů a je skoro tma? Ta je přece ideálním společníkem pro světlo voňavých svíček (navíc je v jejich světle každá žena krásná!). A nízké teploty? Nemračte se na teploměr a kupte si nový, krásně huňatý svetr!

Váš ideální podzimní den pak může vypadat třeba takhle: ráno vyrazíte v novém svetru na cvičení. Protáhnete si svaly a plná energie dorazíte do práce, kde si domluvíte odpolední rande s kolegou a večer se mu budete dívat při světle svíček do očí… Jestli je toho na vás moc, tak si program upravte, ale alespoň jednu podzimní lásku za den absolvujte! Není na předpis, je bez doplatku a doporučují ji úplně všichni lékaři – nebo Jitka Asterová v Sexy životě na Frekvenci 1. A ta toho o vašich láskách ví opravdu hodně.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek