Hlavní obsah

Zázračné prkno na hubnutí

Foto: Archiv redakce

Speciální podložka vám pomůže se shazováním kil

19. 4. 2011

Zázračné prkno, které vám během jedné skupinové lekce dovolí spálit až 2000 kilokalorií! Zdá se vám to nemožné? Podívejte se na video, které vám prozradí víc – jak se na na freestyleru cvičí, proč je cvičení tak účinné a také na jakém principu takhle fitness novinka funguje!

Článek

Pokud vás kdysi zaujal aerobic a v poslední době třeba zumba nebo fit balet, určitě si přijdete na své i při fitness tréninku s freestylerem. Cvičí se do hudby, zapojujete celé tělo, a až zázračně spalujete tuky. Podívejte se na reportáž přímo z jedné lekce, na kterém uvidíte, jak takový trénink s freestylerem vypadá, a hlavně se dozvíte, k čemu všemu je freestyler dobrý!

Trénink na freestyleru je vhodný pro všechny věkové skupiny, a dokonce i pro ty, kdo mají zdravotní problémy. Jde totiž zaměřit například i na rehabilitaci, a uzpůsobit tak i těm, kdo trpí bolestmi kloubů či sníženou pohyblivostí. Vedle tanečního tréninku, cvičení v rytmu latinskoamerických tanců, se dá využít i toho nejlepšího z pilates či power jógy.

Na freestyleru můžete cvičit jak ve fitness centru, tak i doma podle instruktážních videí. Skupinové lekce si můžete zatím užívat pouze v Praze, Pelhřimově nebo na fitness veletrzích a akcích. Pokud si však toto prkno budete chtít pořídit domů a hubnout na vlastní pěst, za kompletní sadu zaplatíte kolem 5000 korun.

Zaujalo vás nové cvičení? Chtěli byste ho vyzkoušet? Který z moderních fitness tréninků si vás získal nejvíce? Přidejte svůj názor a zkušenosti do diskuse pod článkem a poraďte ostatním!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.