Hlavní obsah

Známé krásky v plavkách: Našli jsme dostupné varianty jejich sexy kousků!

Foto: Profimedia.cz
29. 6. 2017

Celebrity v trendech rozhodně neplavou! Jestli uvažujete o koupi nových bikin nebo plavek, můžete se inspirovat jejich oblíbenými kousky. V čem se povalují u vody slavné herečky a modelky?

Článek

Koho by zajímala šedá teorie, když vám můžeme trendy plavky ukázat v praxi? Jestliže ještě nemáte jasno v tom, po kterém kousku sáhnout, možná vás nasměrují následující tipy. A nebudeme vás jen naprázdno lákat na plavky, které nebudete mít šanci sehnat. Pokaždé vám nabídneme i cenově dostupné varianty z obchodů.

Přísun céčka

Foto: Profimedia.cz

Nemusíme přece zdůrazňovat, jak je vitamin C důležitý! Herečka Jessica Alba (36) má nejraději ananasy. Minimálně tedy na plavkách. Módní ovocné potisky představují skvělý způsob, jak vnést do oblékání hravost. A ta se na pláži cení dvojnásob! Dáte si?

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): bikiny Calzedonia, horní díl 850 Kč, spodní 600 Kč, a Tezenis, horní díl 399 Kč, spodní 299 Kč

Ukažte záda

Foto: Profimedia.cz

Alessandra Ambrosio (36) má hotovou sbírku dvojdílných plavek. I ty ale modelka sem tam odloží a zaplave si v těch celkových. Kousky se zajímavě řešenými zády jsou super tipem i pro ty z vás, které se v bikinách necítí

Foto: archiv firmy

Na foto: plavky H&M, 799 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: plavky H&M, 799 Kč

Páskovaná

Foto: Profimedia.cz

Modelka Emily Ratajkowski (26) by nejraději chodila v bikinách 365 dní v roce a s její postavou se není vůbec čemu divit. Jestli se ani vy nemusíte pouštět do žádných kamufláží, vyzkoušejte si zajímavě řešené plavky s pásky

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): bikiny Calvin Klein (k dostání i v růžové, červené, černé a bílé), prodává Bibloo, 1099 Kč za díl, a Tamsin, 1840 Kč

Pobřežní hlídka

Foto: Profimedia.cz

Nostalgie po devadesátých letech, která je poslední dobou v módě dost cítit, vyústila v obrovskou sháňku po jednodílných plavkách a připomněla, jak moc jsme měly kdysi rády Pobřežní hlídku. Červenou variantu ukořistila i herečka Eva Longoria (42). Zůstat přitom nemusíte jen u klasiky. Pořídit si můžete plavky se šněrováním, průstřihy i dalšími zajímavými detaily!

Foto: archiv firmy

Na foto: plavky Bershka, 699 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): plavky Next, 945 Kč, a Topshop, 1020 Kč

Tropy

Foto: Profimedia.cz

Herečka Shay Michtell (30) neodolala trendu tropických motivů. Když se rozhodnete jít stejnou cestou, okoukejte od Shay i použité doplňky. Nic se k potištěným bikinám nehodí tak jako slaměný klobouk. Ať žijí prázdniny!

Foto: archiv firmy

Na foto (zleva): oboje bikiny Next, horní díl 755 Kč, spodní 440 Kč, a horní díl 630 Kč, spodní 380 Kč

Tak co, ve kterých plavkách byste s chutí vyrazily k vodě?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek