Hlavní obsah

4 neuvěřitelné metody, jak si ženy zvětšují prsa

Foto: isifa

Mnoho žen trápí malá ňadra. Plastika je poměrně drahá, že by fungovaly finančně vlídnější metody?

Vycpávání podprsenky ponožkami? Plastická operace? Tak to je přežitek! Dnes se prsa zvětšují jinak – bez skalpelu! Taky máte napěchovaný hrudník třeba díky fackování nebo tvářence?

Článek

Všichni víme, kolik stojí prsní implantáty a co dá práce mít hrudník kulatější a vypnutější. Zkusíte proto čtyři recepty, které jsme pro vás objevili?

1. Líčidla

Nejen hollywoodské herečky s chlapeckým hrudníkem typu Keiry Knightley nedají dopustit na čarovnou moc štětce a bronzeru, tedy tmavého prášku v kontrastu se světlým. Jak za pomoci líčidel upravit svůj výstřih?

Oblékněte si podprsenku push-up. Pak štětcem naneste tmavší tvářenku, bronzer či jakýkoli jiný prášek, například oční stíny, který je nejméně o dva odstíny tmavší než vaše kůže, do poloviny hrudníku přímo doprostřed. Barvu nanášejte vzhůru až do horní části výstřihu, roli hrají přirozené křivky prsou. Co teď?

Stejným odstínem zvýrazněte nejvyšší, horní linii ňader, jako když kreslíte oblouky. Vytvoříte tak písmeno V. Křivky a takzvaný hluboký odstín vytvořen, teď je na řadě zesvětlení horní poloviny prsou.

Foto: isifa

Optické řešení spočívá v dobrém vystínování

Vezměte světlejší barvu pudru nebo očních stínů bez perleti (třpytky by vypadaly nepřirozeně) a „vybarvěte“ plochu prsou těsně pod vytvořenou linií. Výsledek zkontrolujte v zrcadle. Pokud vám optické zvětšení hrudníku nepřijde dost bohaté, přidejte do véčka tmavou barvu navíc. Pro dosažení co nejpřirozenějšího vzhledu použijte měkkou houbičku a tmavou barvu se světlou trochu spojte, aby to celé působilo kompaktněji.

2. „Zelené metody“

Mezi další způsoby, kterými se ženy snaží přifukovat si hrudník, patří účinek některých bylin, které by se měly užívat pravidelně. Jestli to chcete zkusit, připravte si květ bazalky, semena kopru a anýzu. To rozdrťte a užívejte jednu lžičku před každým jídlem, minimálně však třikrát denně. Ale pozor, je důležité tuto organickou směs udržet pod jazykem po dobu 10–15 minut, a pak spolknout s trochou vody.

Foto: isifa

Že by bylinky dokázaly skutečné zázraky?

Účinek je prý zaručen, ovšem najít ženu, která by to potvrdila, je úkol nemožný. To už je snazší objevit experimentátorku se šťávou z papáje a mléka. „Někde jsem četla, že vitaminy v tom obsažené jsou balzámem pro růst prsou, takže to podle návodu popíjím každý den. Možná se mi to jen zdá, ale hrudník mám podle mne takový pevnější a lepší. Snad se brzy dostaví i ono zvětšení,“ popisuje členka jistého diskusního fóra. Zdá se vám to bláznivé? Oproti thajskému postupu je tohle vtípek do školky!

3. Fackování

No ano, Thajsko má novou senzaci. Masérka Khemmikka Na Songkhla známá spíš pod jménem Khunying Tobnom hlásá, že díky poměrně bolestivému, rytmickému hnětení a plácání se vaše skvosty nadmou k prasknutí.

Podle deníku Bangkok Post šestiměsíční studie thajského ministerstva zdravotnictví odhalila, že se poprsí dobrovolnic opravdu viditelně zvětšilo až o dvě čísla. Na základě toho ministerstvo uznalo techniku plácání jako přírodní alternativu plastické chirurgie!

Foto: isifa

Některé metody mohou být i bolestivé

Masérka slibuje pevnost, tvar a zvětšení za 380 dolarů, což je asi 7300 korun. Máte-li choutky chodit k ní na kurz a přímo se naučit tuto speciální techniku, připravte si 263 000 dolarů, tedy přes 5 milionů korun! (No co, jedná se o rodinné tajemství, které se dědí.)

4. Odsávačky

Přístroje Wonderlift či Austin Powers pobláznily Británii! Vakuové přísavky s mikro proudem se používají pro zpracování tukové tkáně, jíž jsou prsy tvořeny, zvýšení produkce kolagenu a elastinu. Ošetření probíhá tak, že přísavky s nízkou frekvencí proudu zahájí vibrační masáž, následuje stimulace cirkulace krve a světelná terapie určená pro pomoc s pružností kůže a její omlazení. Dobrovolnice Nicol pro deník Daily Mail řekla: „Je to docela pohodlné. Připadá mi to jako sání. Absolvovala jsem tři procedury a myslím, že moje prsa vypadala plnější a pevnější.“

Použití přístroje v salonu vyjde v přepočtu na 1500 korun. Chodit však musíte často a pořád. Anebo ne. Vždyť i malá prsa nadělají hodně parády, nemyslíte?

Jaká metoda vám přijde nejvíc šílená?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.