Hlavní obsah

Absolutní novinka: Půjčovna mužů!

Foto: Greta Blumajerová

O horké novince na trhu jsme se byli přesvědčit na vlastní oči. A nebyli jsme sami!

Našli jsme pro vás první půjčovnu mužů na světě! Je v Praze a stojí před ní fronta. Na vlastní oči si ji šla prohlédnout naše redaktorka Jana Chmelíková!

Článek

Je to teprve pár týdnů, co se poprvé otevřely dveře s nápisem „Půjčovna mužů“. Už teď ji znají ženy a dívky ze širokého okolí. Denně se sem přijde podívat i pár desítek zájemkyň – a rozhodně ji neminou, protože její výloha přetéká testosteronem.

Nápad za miliony

Klára Trefná a Bára Krásová jsou dvě dlouholeté kamarádky a spolumajitelky téhle unikátní půjčovny. Přivítaly nás ve své útulné kanceláři, do které nás stylově uvedl mladý a pohledný sekretář. „Mám doma intelektuála, který pracuje ve výzkumném ústavu, takže nejraději bádá nebo leží v knížkách. Miluju ho, obdivuji, co všechno zná – i naše společné návštěvy divadel, opery nebo výstav. Ale jsou chvíle, kdy mi prostě nemůže dát všechno, co od chlapa potřebuji,“ začíná hned ve dveřích Klára a podává nám zatím docela útlý katalog.

Foto: Greta Blumajerová

Klára a Bára by o svém byznysu dokázaly vyprávět i celé hodiny

„Nekoukejte se jen na to, jak muži vypadají, ale na ty barvy při okrajích stránky. To jsou sekce, označení toho, nač je muž ,použitelný´,“ dodává Bára. Její muž je automechanik, velmi šikovný na všechny práce, ale tvrdě odmítající jít s ní za kulturou – byť i na Babovřesky.

Foto: Greta Blumajerová

Pánský servis na nejvyšší úrovni. O Kláru, Báru i všechny příchozí se bedlivě stará sympatický asistent

Jak to všechno vzniklo

Nápad prý vznikl jednou nad sklenkou bílého. Klára potřebovala převrtat police v koupelně a Bára zase doprovod na Carmen. Co si tak pány prohodit, napadlo je – a i když k tomu nakonec nedošlo, základ originálního podnikání byl na světě.

Foto: Greta Blumajerová

Stává se, že zákaznice odmítají zapůjčené zboží vrátit. Byli jsme svědky krvelačné scény, kdy pan rozmazlovač musel z auta doslova utéct

Pojďme probrat katalog pěkně od začátku. „Máme v tuto chvíli 42 mužů pro různé použití – krasavci v obleku, kteří vyrazí všem dech na firemním večírku nebo v divadle. Pak chytrolíni v brejličkách, kteří se postarají o aktualizaci vašeho počítače nebo vysvětlí ratolesti něco z fyziky. Máme tu i urostlé řemeslníky, kteří to umí s nářadím všeho druhu. Specialitkou jsou rozmazlovači – to jsou muži, kteří vám splní vše, po čem jste toužila – udělají vám masáž, připraví večeři, napustí vanu se spoustou pěny a svíček kolem,“ vypočítává Bára.

Foto: Greta Blumajerová

Interview, při kterém bylo sakra horko? Tohle je jedno z nich!

Foto: Greta Blumajerová

Odpoledne navštívila Půjčovnu mužů paní Leona s jediným cílem - manžel musel zůstat déle v práci a ona neměla doprovod do divadla. Našla...?

Foto: Greta Blumajerová

...našla!

Buď já, nebo ON!

A jak vůbec snášejí legitimní partneři to, že se u nich najednou ocitne konkurence – byť jen pronajatá? „Můj muž byl nejprve v šoku, pak se chtěl prát, ale nakonec zjistil, že za něj ten hezoun vlastně jen udělá práci, kterou stejně nechce, takže je klid – ovšem mohu si ho pronajmout jen na čas, kdy je také doma – zřejmě žárlí,“ svěřuje se jedna ze zákaznic, dvaatřicetiletá Ivona.

Foto: Greta Blumajerová

Přivést si domů vypůjčeného muže, to není jen tak. Ne všichni manželé takovou „konkurenci" snášejí. Docela naštvaný byl Milan, manžel paní Evy, která si vypůjčila údržbáře

„U nás to bylo horší, můj partner to bral skoro jako nevěru, a navíc s ohrožením pozice chlapa jako toho, kdo rozhoduje. Hrozně jsme se kvůli tomu pohádali. Dokonce prý vletěl i sem a křičel, že to je útok na muže, že z nich dělají služky. Mně se ale den s rozmazlovačem tak líbil, že jsem tu zas – uvidíme, jak to dopadne,“ konstatuje osmadvacetiletá Tereza.

Foto: Greta Blumajerová

Jak to vypadá, když za vás vezme vaření profík? To nám ukázala paní Lucie, která místo vaření na večírek stihla zkrášlovací kúru

„Jde o půjčovnu mužů, nikoli o bordel,“ upozorňují obě majitelky. „Ale on i pouhý pohled na krásného chlapa, kterému jde práce od ruky a ještě se na vás celou dobu směje a flirtuje, způsobí libé pocity, které lze přirovnat k sexu. Bohužel to vede i k jisté formě závislosti, takže nabízíme i pomoc psychologa, který vám pomůže překonat pocit, že vypůjčeného muže už nechcete vrátit,“ uzavírá Klára.

Co na tento podnikatelský nápad říkáte? Který z pánů podle vás stojí za to?

APRÍL!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.