Hlavní obsah

Ano, jde to. Hladké nohy až 8 týdnů!

Philips Lumea pomocí světelné stimulace IPL přirozeně tlumí růst chloupků až na 8 týdnů

Hladké nohy bez bolesti? Hladká kůže, která vydrží až 8 týdnů? Určitě si říkáte: „To by bylo krásné!“ Ne „bylo“. Ono to krásné je! Otestovaly české ženy, aby mohly říci: „Ano, Philips Lumea funguje!“

Článek

Znáte ten nepříjemný pocit, kdy vás přítel pozve neplánovaně na rande, a vás napadne: „Kdy jsem si to vlastně proboha naposled holila nohy?“ Léto, které klepe na dveře, je zárukou toho, že nohy rozhodně odhalíte nejen paprskům hřejivého slunce. Chce to ale hebkou a sametovou kůži, na kterou chlupy rozhodně nepatří.

Pokud vás holení bolí a nebaví vás každý třetí den či týden vytahovat holicí strojky a depilátory, seznamte se s parťákem, kterého doma opravdu využijete. Philips Lumea s revolučním řešením pro odstraňování chloupků bude váš parťák pro krásnou a hladkou pokožku.

Do projektu Testováno českými ženami se přihlásily testerky z Ženy s. r. o.

Co ženy o chloupcích říkají

„Už si nechci připadat jako kaktus, když si náhodou zapomenu nohy oholit,“ říká Petra Zemková a určitě vyjadřuje přání stovek a tisíců žen. „Holení mě už vážně nebaví, nohy mám hladké sotva pár hodin, a pak už zase ,píchám'. S Lumeou vím, že oholení bude opravdu důkladné, dlouho vydrží, a hlavně se u toho nepořežu,“ říká další testerka, Lucie Kaločaiová.

Holení, které funguje? A není to chyták?

Není! Funkčnost osobně vyzkoušely české ženy v rámci projektu Testováno skutečnými ženami.

A jejich zkušenosti? „Našla jsem konečně tu správnou zbraň na chloupky,“ říká Lucie Kaločaiová, testerka Ženy s. r. o. Petra Zemková si zase chválí příjemné domácí použití: „Už nemusím čekat na termíny depilací v salonu. Lumea totiž čeká doma na mě. A já si mohu užívat hladké pokožky. Mise je splněna – chloupky jsou zkroceny!“

Testerka Alena Příhodová si pochvaluje, že večery může trávit také jinak než ve sprše: „Mám ráda chvilky, kdy si sednu k televizi nebo si dám kávičku a prostě nařídím chloupkům, aby přestaly růst.“

A další z žen, jež Philips Lumea testovaly, Kamila Zieglerová, oceňuje ušetřený čas, který jí Lumea přináší: „Mám radost, že nemusím holení řešit každý druhý den a trávit svůj drahocenný volný čas ve sprše. Raději se věnuji příjemnějším věcem.“

Philips Lumea Precision Plus obsahuje dva extra nástavce pro ošetření obličeje a oblasti bikin

Jak to funguje?

Jednoduše. Pomocí světelné stimulace IPL tlumí Philips Lumea přirozený růst chloupků. Představit si to můžete jednoduše tak, že když tlumí růst, a tudíž chloupky nerostou, nemusíte je holit! Kůži stačí ošetřit zpočátku jednou za 14 dní po dobu 4 týdnů, a poté až každých 8 týdnů! Jednoduše. Bezbolestně. Starost o hladce oholenou kůži můžete hodit za hlavu.

IPL lze použít i na tu nejjemnější pokožku, včetně obličeje (s přístrojem typu SC2008), jediným omezením je barva chloupků a kůže. Bezpečí potvrzeno 100 studiemi a více než 2000 ženami.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.