Hlavní obsah

Bojíte se kožen(kov)ých kalhot? Nemusíte! Trendy kousky, z nichž si vybere každá

Foto: HighKey, Shutterstock.com
8. 1. 2018

Promeškat jejich sezonu by byla věčná škoda. Pokud kožen(kov)é kalhoty nemají ve vašem šatníku pevné místo, odneste si je v duchu novoročních předsevzetí alespoň do zkušební kabinky. Cool kousek můžete totiž v různých obměnách nosit až do konce jara.

Článek

Opravdu jste je ještě nevyzkoušely „na vlastní kůži“? Kožené nebo častěji koženkové kalhoty jsou na zimu ideální – pevný materiál odolá chladu lépe než třeba tenké džínové slimky. Pořád jde ale jen o módní kousek, takže jestli plánujete pobýt venku déle, pojistěte se punčocháči vespod.

Více barev i střihů

Počítáte-li se mezi začátečnice, které tyto kalhoty ještě doma nemají, můžete si pořídit klasiku všech klasik – černou variantu. Vám ostatním ale vřele doporučujeme nekupovat třetí tmavé kalhoty v řadě. Místo toho se zaměřte na kousky v odlišných barvách, které nejsou tolik okoukané. Pro zimní sezonu jsou jako dělané tmavší odstíny zelené, modré nebo třeba vínové.

Experimentovat můžete také s jednotlivými střihy. V obdobné pozici jako zmiňované černé kalhoty jsou i kalhotové legíny, kterých najdete všude obrovské množství. Pokud se vyžíváte v objemných svetrech a oversized svršcích, určitě si alespoň jedny pořiďte. Zároveň se ale nezapomeňte dívat i po ostatních typech.

Stylově totiž vypadají také koženkové kalhoty s rovnými nebo širšími nohavicemi včetně aktuálních zkrácených délek. A nebojte, holé kotníky po vzoru některých modelek na fotkách vystavovat nemusíte. Stačí, když si opět pomůžete punčocháči (lépe vypadají tenčí, průhledné) nebo rovnou silonovými ponožkami (krásný efekt udělají vzorované). A až se teploty zvednou výše, klidně sáhněte po síťovaných – jak je nosit, zjistíte v článku Dívej se mi... na nohy.

Tak které?

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): koženkové legíny Zara, 599 Kč, a kalhoty v motorkářském stylu Mango, 999 Kč (před slevou 1299 Kč)

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): koženkové kalhoty H&M, 799 Kč, a zkrácené kalhoty Bershka, 449 Kč (před slevou 599 Kč)

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): koženkové kalhoty H&M, 849 Kč, a kalhotové legíny Esprit, 1499 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): koženkové kalhoty do zvonu Bershka, 449 Kč (před slevou 599 Kč), a kalhoty H&M, 799 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): koženkové legínové kalhoty H&M, 799 Kč, a Esprit, 1499 Kč

Foto: Archiv firmy

Na foto: koženkové úzké kalhoty Mango Violeta, 1299 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): kožené culottes H&M, 6999 Kč, a kožené kalhoty se šněrováním Topshop, 5660 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): koženkové kalhoty H&M, 799 Kč, a Reserved, 399 Kč (před slevou 699 Kč)

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): úzké koženkové kalhoty Bonprix, 799 Kč, a koženkové kalhotové legíny Mango, 399 Kč (před slevou 799 Kč)

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): zkrácené koženkové kalhoty Mango Outlet, 429 Kč (před slevou 899 Kč), a koženkové kalhoty H&M, 559 Kč (před slevou 799 Kč)

Nosíte koženkové kalhoty? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek