Hlavní obsah

Černocká: Sekáč málokdy zklame!

Foto: Jiří Janoušek

Baretů má Petra Černocká slušnou sbírku

Barety, kloboučky, čepičky… Bez nich by se zpěvačka a herečka Petra Černocká obešla jen stěží. Řádně oblečená se totiž cítí až ve chvíli, kdy si nasadí tu správnou pokrývku hlavy. Zajímá vás, co jsme ještě objevili v její skříni? Podívejte se s námi.

Článek

S nadšením nám nejdříve ukázala svoji početnou sbírku baretů. „Bez nich by to fakt nešlo. Prostě mám pocit, že v baretu, čepičce nebo zajímavém kloboučku působím rozverně,“ pochlubila se Petra Černocká. K jejím dalším zamilovaným svrškům patří vestičky. „Ano, jsem i ,vestičková'. Myslím si, že tento kus oblečení dokáže oživit třeba i starší typ košile, trička nebo svetříku,“ tvrdí zpěvačka. K jedné vestě má prý velmi nostalgický vztah a nedokázala by ji vyhodit. Dostala ji před více než dvaceti lety od svých pěveckých kolegyň Kamélií, které si po revoluci otevřely butik.

Foto: Jiří Janoušek

Petra si potrpí i na elegantní vestičky

Foto: Jiří Janoušek

Klasiku zastupuje pohodlné kostkované sáčko

Foto: Jiří Janoušek

Výstřední kabátek je z pravé velbloudí vlny

Foto: Jiří Janoušek

Puntíkatý kabátek v retro stylu má Petra z anglického sekáče

Uniformita je děs

Ráda kombinuje a ještě raději si pořizuje originální oblečení, což je prý mnohdy docela oříšek. „I když jsou u nás obchodů mraky, někdy mám pocit, že všechny nabízejí to samé. Pokud se rozjede nějaký módní trend, například dlouhé roláky, legíny a kozačky až po stehna, tak jsou jich plné regály úplně všude,“ tvrdí zpěvačka. A co je podle ní nejhorší? Že tyhle výstřelky nosí jako přes kopírák snad každá druhá dívka i žena. Fantazie a osobitost jsou tak rázem fuč! Škoda!

Foto: Jiří Janoušek

Róba je nejšílenějším úlovkem z druhé ruky

Foto: Jiří Janoušek

Univerzální tygří šatičky jsou velmi sexy

Foto: Jiří Janoušek

Tenhle kabátek ji dostal barvou, která prý dokáže zvednout náladu

Co se jí líbí, to bere!

„Nakupování určitě není mojí vášní. Když mi ale něco padne do oka, tak si to koupím. A to i přesto, že je mi ta věc třeba větší a musím si ji nechat zmenšit. Do obchodů jsem se naučila chodit zásadně bez určitého záměru. Mám totiž zkušenost, že pokud si jdu pro červenou sukni do áčka nebo pro fialový svetr, prolítám celé město, a nakonec stejně skončím v nějakém second handu. Právě tam totiž většinou seženu to, po čem toužím, nebo mezi věcmi z druhé ruky objevím opravdu unikátní kousek,“ raduje se zpěvačka.

K nejpovedenějším úlovkům prý patří černý kabátek s puntíky v retro stylu, který si přivezla z anglického sekáče. „U nás byly puntíky tehdy úzký profil, zatímco ve světě už frčely. A jak je vidět, móda se neustále vrací a retro je opět v kurzu. Tenhle styl mám navíc moc ráda,“ popsala s tím, že k nejodvážnějším nákupům z druhé ruky patří určitě fialková róba. „Moc mě zaujala, ale zatím jsem neměla odvahu v ní někam vyrazit,“ přiznala zpěvačka.

A čím se ráda zdobí? Na drahé šperky si nepotrpí. Připadají jí bez fantazie. „Dávám přednost bižuterii, kterou si kupuji náhodně a která je právě v módě. V tu chvíli je mi jedno, zda korále, náušnice nebo náramek stojí stovku nebo tisícovku,“ poznamenala zpěvačka, která při výběru své garderoby dbá na to, aby se v oblečení i v botách cítila pohodlně, vypadala elegantně i kapku šibalsky, ale hlavně ne tuctově!

Líbí se vám její styl?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.