Hlavní obsah

Dodejte své pleti na jaře vláhu: Vyrobte si vlastní osvěžovač ve spreji!

První jarní paprsky jsou obzvlášť zákeřné, a proto kromě používání ochranných krémů je důležité pleť hydratovat a dodat jí vitaminy. Vyrobte si podle nás osvěžující sprej na obličej, který tohle umí.

Článek

Krásně čistá, svěží tvář je snem snad každé ženy. A zejména nyní, kdy první jarní paprsky bývají zrádné a pleť je i po jednom odpoledni stráveném na slunci pěkně podrážděná, je důležité se svému obličeji věnovat. A proto byste měly ke svým osvědčeným pleťovým krémům, sérům i balzámům přidat osvěžující sprchu obličeje. Ne samozřejmě takto doslova, ale v podobě spreje, který dodá vláhu i potřebné oleje a vitaminy, a navíc se vám pohodlně vejde do kabelky. Že jsou takové spreje předražené? Zkuste si jej vyrobit podle našeho rychlého návodu.

Náš tip: Aby vám sprej vydržel co nejdéle, doporučujeme do dózy přimíchat čistý alkohol. My zvolili alpu, ale můžete použít například vodku.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.