Hlavní obsah

Editorial: Zasmějte se s námi!

Foto: thinkstock

Tento týden se s námi zasmějete!

15. 10. 2012

Jeden typ článků je v naší redakci obzvlášť oblíbený – ten, který se věnuje vtipům. Už jsme tu měli vtipy o mužích i ženách, teď jsou na řadě děti a rodičovství. Scénář je ale vždycky stejný.

Článek

Články o nejlepších vtipech „vyfasovala“ Lucka Müllerová. Celý proces tak začíná tím, že se Lucka na své židli celé odpoledne svíjí smíchy. Hledá totiž ty nejlepší vtipy. O pár hodin později se začne smíchy svíjet Jana Netopilová – neklamná známka toho, že Lucčin text doputoval k editorkám.

Obvykle krátce po Janě se redakcí rozlehne hýkání – směje se Michal Snížek. Po určité pauze se pak ozve další zvuk, který vlastně ani nedokážu popsat. Kdo zná naši fotografku a fotoeditorku Gretu, ví, o čem mluvím:-). A jako poslední se smíchy válím já – obvykle s velkým nadšením předčítám nahlas vtipy, které už všichni ostatní slyšeli třikrát. Na poradě pak všichni usilovně přemýšlíme, jaké vtipné téma bychom Lucce ještě vymysleli.

Ty nejlepší vtipy o dětech a rodičích si u nás můžete přečíst už dnes. Doufám, že vás pobaví stejně jako nás v redakci:-). A v týdnu pak na vás čeká obvyklá porce čtení zábavného i smutnějšího – ale takový už je život.

Foto: Ondřej Hošt

Jana Chmelíková tentokrát vařila s Janou Šafránkovou z Vyškova

Pokud po přečtení některých méně veselých témat propadnete chmurám, zkuste svoje štěstí. V našich soutěžích můžete tento týden vyhrát sadu parfému a tělového mléka značek Estée Lauder nebo DKNY. Soutěže najdete ZDE. V Seznam tipu na vás zase čekají zajímavé slevy – tento týden si můžete koupit například laserovou omlazovací a léčebnou kúru, permanentní epilaci celého těla nebo wellness den plný zážitků. Všechny slevy najdete ZDE.

Přeji vám příjemný, byť sychravý týden

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.