Hlavní obsah

Editorial: Náš chlap vám drásá nervy. Je to špatně?

Foto: Greta Blumajerová

Znáte našeho chlapa Josefa Hausmanna? A milujete ho, nebo nenávidíte?

25. 2. 2013

Ženský magazín ProŽeny.cz má mužského rekordmana. Cenu za největší počet diskusních příspěvků pod články získává… Josef Hausmann! Ano, to je ten pán, co mnohým z vás každý čtvrtek zvedá mandle :-).

Článek

Josef Hausmann je mužský šovinista, nijak se za to nestydí, což je zjevné z každé věty, kterou vypustí z úst (respektive v našem případě ze svého počítače). Pan Hausmann (případně pan dr. J. H., jak mu říkají ty z vás, které si tu podezřelou osobu neváhaly vygooglit) se s kritikou žen ve svých příspěvcích opravdu nemaže. Řečeno jazykem některých diskutujících „si z žen dělá fackovacího panáka, prezentuje své názory hodné jeskyně (do níž by se podle mnohých z vás měl okamžitě nastěhovat), svým egoistickým psaním dosahuje sebeuspokojování a ventilace podpantofláče, který doma nesmí ani ceknout“.

Foto: Greta Blumajerová

Michal si zakouzlil, a výsledkem jsou tři skvělé recepty na zapečené brambory, které najdete v dnešním článku. Osobně vřele doporučuji ty s nivou a kukuřicí!

I jmen už si tento autor, který plní naši rubriku Jak to vidí chlap, vysloužil víc než dost – zapšklej, arogantní, záludnej, sobec, chamtivec, cvok, zamindrákované monstrum, ubožák, trapný, ublížený, zakomplexovaný egocentrista. Občas je ale i vtipný, trefný, podle mnohých z vás dokáže perfektně vystihnout třecí plochy mezi mužským a ženským světem.

V diskusích často přemítáte, na jaké planetě Josef Hausmann žije (a zda na ní žije sám, nebo s nějakou nešťastnicí, která trpně snáší jeho manýry), počítáte jeho mindráky a uvažujete, kolik žen už s ním během jeho života „zametlo“. Pro našeho rekordmana, jehož texty jsou „emocionální smršť, která musela dát zabrat – úplná makačka na bednu“, máte dokonce i dobře míněná doporučení – například aby si v sexshopu zakoupil nafukovací pannu (doporučovaný model „Nezbedná sousedka" je prý k sehnání za sympatických 749 korun).

Foto: Marie Bartošová

Jedna z našich čtenářek si tento týden vyzkouší, jak jí sluší krajka

Případně jste nad „stupidity“ Josefa H. povzneseny. Což je dobře. Protože tak by to mělo být :-). Josef Hausmann má na vzájemné vztahy mezi muži a ženami svůj názor, a právě o něm píše. Vy, naše čtenářky a čtenáři, si jeho články můžete přečíst, nebo je můžete ignorovat, můžete se u nich zasmát, nebo  se rozčílit. Můžete na ně reagovat v diskusi, nebo je přečíst kolegovi. Můžete si je přečíst s nadhledem a úsměvem na rtech, nebo je vzít zcela vážně. Záleží jen na vás a vašem vkusu, názorech či náladě. A to je fajn, nemyslíte?

Přeji vám úspěšný týden!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.