Hlavní obsah

Hledáte hravé náramky? Nechte se okouzlit těmi s přívěsky!

Foto: Profimedia

Náramky jemné, masivní, z ušlechtilých kovů i z bižuterních korálků... Všechny neodmyslitelně patří k létu!

Máte rády náramky? V tom případě se inspirujte těmi s přívěsky, určitě najdete takový, který přesně sedne vašemu stylu.

Článek

Šperky k jaru a létu patří. Odkládají se trička s dlouhými rukávy i neforemné kabáty a na odhalených rukou se krásně vyjímají náramky všech druhů. A čím víc jich je, tím lépe. Ty s přívěsky jsou nyní velkým hitem, který ale vybrat?

Zlato, stříbro, ale i bavlnky nebo plast

Který materiál zvolit? Stříbro, zlato nebo chirurgická ocel mají velkou výhodu, protože jsou to kvalitní materiály, které vydrží. Kromě toho se většinou jedná o elegantní kousky, které lze zvolit na běžné nošení, do práce nebo i jako šperk na ples.

Na druhé straně různé korálky, kůže, bavlnky či plast jsou ideální materiály, které se hodí například na dovolenou k moři a podobné neformální události. Jestliže si ale troufáte, můžete jimi doplnit i sofistikovanější outfit. Skvěle například vypadá, pokud k luxusnímu náramku připojíte korálkový či kožený.

Ukaž mi svůj náramek, a já ti řeknu...

Typů přívěsků je nespočet a záleží na vás, který bude vašemu srdci nejblíž. Volit můžete z běžných symbolů, jako jsou srdce, různá kolečka, hvězdy nebo ozdobný polodrahokam. Nebo se poohlédněte po něčem zajímavějším, jako jsou klíčky, mušle či pírka. Trendem budou tuto sezonu hlavně střapce.

Výhodou těchto náramků je však to, že můžete vybrat takový kousek, který vás v něčem vystihuje. Pokud zapátráte, určitě naleznete přívěsek ve tvaru vařečky, baletního piškotu, kytary a podobně. Ideální je takový náramek, na který můžete přívěsky postupně přidávat, a tvořit si tak svůj vlastní příběh života. Pokud vás však na mnoho přívěsků neužije, určitě nic nezkazíte ani jednoduchým náramkem s přívěskem malého srdíčka.

Foto: archiv firem

Jednoduchý náramek s jedním či dvěma přívěsky působí něžně, ale přitom není obyčejný. Na foto (zleva): Esprit, 990 Kč a Made, 458 Kč (původně 763 Kč)

Foto: archiv firem

Srdce je nestárnoucí symbol. Zvolíte jedno, nebo hned několik? Na foto (zleva): Tamsin London, 1500 Kč a Sam Ubhi, 591 Kč (původně 1068 Kč)

Foto: archiv firem

Změť několika náramků a přívěsků je tou pravou volbou na jaro a léto. K letním šatům budou vypadat skvěle. Na foto (zleva): New Yorker, 139 Kč a Pilgrim, 458 Kč (původně 572 Kč)

Foto: archiv firem

Ozdobný přívěsek může na náramku zároveň sloužit i jako zapínání. Na foto (zleva): Esprit, 1690 Kč a Medicine, 129 Kč

Foto: archiv firem

Náramky s korálky jsou velmi trendy. Často si dokonce můžete udělat vlastní výběr. Na foto (zleva): Mohito, 149 Kč a Morellato, 2090 Kč

Foto: archiv firem

Střapce jsou momentálně velmi in a vyskytují se i na špercích. Jak se vám líbí? Na foto (zleva): Reserved, 129 Kč a Nali, 191 Kč

Foto: archiv firem

Náramek s ozdobným kamenem může vypadat luxusně i ležérně. Na foto (zleva): Esprit, 229 Kč a Morellato, 3190 Kč

Foto: archiv firem

Čím víc přívěsků, tím líp. A ideálně, ať je každý jiný! Na foto (zleva): Stradivarius, 179 Kč a Orelia, 305 Kč

Foto: archiv firem

Dáte přednost hvězdě, nebo mušli? Zlatu, či stříbru? A zvolíte spíše kov, nebo kůži? Je tolik variant! Na foto (zleva): Esprit, 559 Kč a Morellato, 2290 Kč

Foto: archiv firem

Toužíte po něčem hravějším a extravagantnějším? Pak pro vás budou tyto náramky to pravé! Na foto (zleva): Ops Objects, 1290 Kč a N2 By Les Nereides, 953 Kč

A co vy, máte rády náramky s přívěsky?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.