Hlavní obsah

Indka šokovala svou zemi: Svlékla se pro Playboy!

Foto: real1source.com

Sherlyn Chopra je sexy. Indie ale její odvahou příliš nadšená neníFoto: real1source.com

Je první indickou ženou, jejíž erotické fotografie se objeví v legendárním časopise Playboy. Ona to pokládá za úspěch, v Indii ji ale nazývají hnusnou šlapkou, která zostudila rodnou zem!

Článek

V Evropě či v USA už nahota nikoho příliš nepohorší. Dostat se do Playboye je pro řadu modelek sen, koneckonců objevila se v něm i řada světových celebrit. Jenže Sherlyn Chopra (28), jejíž odhalené fotografie Playboy otiskne v listopadu, je z Indie. Ve své zemi je první ženou, která něco takového udělala, ale veřejnost toto prvenství rozhodně příliš neoceňuje.

Urážky a drsná kritika

„Očernila jsi Indii“, „zostudila jsi svou zem“, „jsi odporná šlapka“, „kolik bereš za jednu noc, ty děvko“. To je jen malý výčet komentářů, které se objevují nejen na profilu modelky na sociálních sítích, ale které zaznívají i v indických médiích. Playboy v Indii ani nevychází, je tam zakázaný, ovšem internet je všemocný, takže si Sherlyniny fotky mohou prohlédnout i její krajané.

Krásná Indka se ale vůbec nestydí a necítí se zahanbeně, naopak přiznává, že ji tenhle svět uchvátil. Její další kroky prý možná budou směřovat k erotickým filmům. Sherlyn Chopra tvrdí, že mladí Indové se přiklánějí k liberalismu, tudíž podobné věci už nebudou brzy tabu.

Přes veškeré obtíže, které jí mohou její nahé fotky v Indii způsobit, je na sebe pyšná. „Jsem první indická žena, která pózovala nahá pro Playboy a tenhle úspěch mi už nikdo nemůže vzít,“ říká Sherlyn, která kvůli focení jela do sídla časopisu v Los Angeles.

Focení bylo náročné, ale krásné

Jejím největším zážitkem údajně bylo setkání se zakladatelem Playboye, šestaosmdesátiletým Hughem Hefnerem a několika jeho přítelkyněmi. „To, co jsem viděla, mě inspirovalo. Hugh je můj vzor, protože si žije svůj život podle svých pravidel, tak, jak chce on,“ vysvětluje Sherlyn Chopra.

Focení prý bylo náročné, ale zároveň to nejkrásnější, které zažila. „Není lehké být před fotografem nahá a vypadat skvěle. Ale klid mi dodala stylistka, které jsem bezmezně důvěřovala. Když jsem se svlékla, byla nadšená mými prsy. Řekla jsem jí, že nejsou pravé, ale ona ani tak nešetřila chválou. Když mě nalíčili, připadala jsem si neodolatelně,“ popisuje Sherlyn, která ale přiznává, že si vždy musela dodat odvahu pár sklenkami tvrdého alkoholu.

Vyšlo to až na druhý pokus

Málokdo ale ví, co nahým snímkům indické modelky předcházelo. Jejími ladnými křivkami se totiž mohli pánové pokochat už před třemi lety. Tehdy totiž Sherlyn poslala své fotky do Playboye s tím, zda by o ni neměli zájem. Pozvali ji na zkoušku, ale ona nakonec nikam nejela. „Zpanikařila jsem. Nebyla jsem si jistá, zda to zvládnu, zda dokážu nafotit nahé fotky, a pak se zase vrátit do Indie a žít tu,“ vzpomíná Sherlyn.

Její myšlení se prý změnilo poté, co v roce 2009 účinkovala v indické reality show Big Boss (show podobná i v Česku známému Big Brotherovi). „Dřív jsem bývala vystrašená a bála jsem se toho, co řeknou lidi, jak budou reagovat mí sousedé a podobně. Po Big Bossovi jsem se ale bát přestala,“ vysvětluje Sherlyn Chopra.

Krušné začátky

Přiznává, že v Bollywoodu se jí zas tak nedařilo, rozhodně se neplnil její sen o tom, že bude slavnou a bohatou herečkou. Do Bombaje, kde Bollywood sídlí, přišla v roce 2005 po smrti svého milovaného otce. S matkou příliš vřelý vztah neměla, takže ji doma už nic nedrželo. „Byla to nejbolestivější část mého života. Musela jsem vzít jakoukoli práci, a tím jsem se dostala do začarovaného kruhu. Točila jsem béčkové filmy, protože mě nikdo neznal a lepší roli mi nedal, když jsem ale později potkala režiséry dobrých filmů, nebyla jsem pro ně zajímavá. Už jsem za sebou měla příliš mnoho těch špatných filmů,“ popisuje Sherlyn.

Jenže ta vždy chtěla být soběstačná a vydělat si dostatek peněz. Sice nechce prozradit, kolik za nahé fotky pro Playboy dostala, ale prý jí to dodalo sílu. „Nechci nic předstírat. Moc a síla pochází z peněz, tak to je,“ dodává Sherlyn Chopra.

Co si o Sherlyn myslíte vy? Je to úspěch, nebo vážně zostudila svou zem?

Reklama

Související témata:
Indové
Odsouzení