Hlavní obsah

Je čas dát staré lince sbohem! Kdo vyhrál novou kuchyň za 100 tisíc?

Foto: archiv firmy

Maminka Lenka je momentálně na mateřské s ročním Jáchymem. S manželem Janem mají ještě tříletého Ondřeje. Právě s ohledem na bezpečí malých dětí chtěli stávající kuchyň zrekonstruovat

Když Urbančíkovi z Havířova posílali do soutěže fotku své kuchyně, vůbec nedoufali, že by ji opravdu mohli vyměnit za novou. Ale vaše hlasy rozhodly, že právě oni si zaslouží vařit v novém!

Článek

Díky soutěži o novou kuchyňskou linku v hodnotě 100 tisíc korun jsme měli možnost nahlédnout do mnoha domácností, které by si výhru jistě zasloužily. Pět vybraných finalistů jste pak s námi mohli navštívit a podrobně zjistit stav jejich kuchyní, jejich zvyklosti i představy o tom, jak by měla vypadat případná přestavba.

Návrháři z Oresi, partnera naší soutěže, po návštěvě přímo na místě vytvořilipro každého z finalistů projekt na míru, se kterým soutěžící vstoupili do závěrečného klání, ve kterém šlo hlavně o vaše hlasy. Právě ty určily vítěze – mladou rodinu Urbančíkovu z Havířova. Jejich medailonek si můžete připomenout v článku Další proměna kuchyně: Mladá rodina myslí hlavně na bezpečí dětí.

Co rozhodlo právě pro čtyřčlennou rodinu? Možná to byl fakt, že stará kuchyň už rodině nevyhovuje a stejně by se museli pustit do její rekonstrukce. Možná vám byla sympatická snaha rodičů udělat i kuchyň bezpečnějším místem pro své dvě malé děti. Ať rozhodlo cokoli, byli to právě Urbančikovi, kterým jsme mohli zavolat skvělou zprávu, že budou mít novou linku!

Foto: archiv firmy

Stávající zařízení kuchyně již potřebám rodiny nevyhovuje. Především otevřené police jsou nepraktické, ale i nebezpečné pro syny

Foto: archiv firmy

Stará kuchyňská linka už to má spočtené, díky naší soutěži ji brzy nahradí zcela nová, krásnější, ale i bezpečnější

A jaká byla reakce Urbančíkových, když jsme jim sdělili, že kuchyň za sto tisíc je jejich? „Naprosto jsme to nečekali. Musím přiznat, že jsem dojatá, i slza ukápla. Moc děkujeme, opravdu moc. Hrozně se na novou kuchyň těšíme, hned naplánujeme schůzku s návrháři,“ řekla nám maminka Lenka.

A co výherce teď čeká?

„Termín dovezení a finalizace nové kuchyně přizpůsobíme vždy a naprosto zákazníkovi a jeho konkrétní situaci. Zvláště u kuchyní, které jsou určeny do prostor, v nichž probíhá nebo bude probíhat rekonstrukce, počítáme klidně i s ročním odkladem. Také v případě vítězné rodiny se naši odborníci budou průběžně zajímat o stav rekonstrukce, abychom měli jistotu, že kuchyň dodáme správně a budeme ji moci dokonale uvést do komfortního stavu pro uživatele,“ říká Dušan Všelicha, ředitel marketingu Oresi.

Foto: archiv firmy

Urbančíkovi dlouho neveřili, že v naší soutěži opravdu vyhráli kuchyň za sto tisíc. Zcela je přesvědčilo až předání poukazu od zástupců partnera soutěže

Jaká bude nová kuchyňská linka?

Takhle bude za pár týdnů vypadat nová kuchyňská linka v bytě Urbančíkových. Rodina si přála bílou barvu, ale návrháři je přesvědčili, aby ji oživili ještě žlutým akcentem, což nakonec uvítali.

Foto: archiv firmy

Návrh pro Urbančíkovy je důkazem, že barevný akcent bílé kuchyni dodá ten patřičný šmrnc. Návrh počítá s využitím modulové řady Livanza Eruka

Mladé rodině gratulujeme a vám děkujeme za hlasy!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama