Hlavní obsah

Jste na tvrďáky? Prohlédněte si slavné boxery!

Foto: Profimedia

Ondřej Pála je nejen úspěšný český boxer, ale taky sexy chlap

Líbí se vám opravdoví chlapi? Žádné pěstěné květinky, ale pořádní drsňáci? Tak si užijte pohled na šest slavných boxerů, kteří umí dostat do varu nejen soupeře, ale i své fanynky.

Článek

Zapomeňte na vystajlované krasavce, tohle jsou chlapi se vším všudy. S vypracovanými těly, silnými pažemi a odvahou. Jsou to slavní boxeři, kteří nemají problém rány rozdávat, ale i přijímat. Jsou silní, ale také zatraceně sexy.

Amir Khan

Britský boxer s pakistánskými kořeny Amir Khan (29) je pokládán za jednoho z největších talentů současnosti. V roce 2004 ještě jako sedmnáctiletý amatér přivezl z olympiády stříbrnou medaili. První profesionální titul získal ve dvaadvaceti letech, čímž se stal nejmladším britským šampionem v historii. V roce 2013 se oženil a s manželkou má malou dcerku.

Foto: Profimedia

Amir Khan je britský boxer s pakistánskými kořeny, kterým vděčí za svůj uhrančivý pohled

Timothy Bradley

Americký boxer Timothy Bradley (32) se v ringu proslavil především svou mrštností a rychlostí. Komentátoři mu dokonce přezdívají Desert Storm, tedy pouštní bouře. Na svém kontě má nespočet významných vítězství, například v listopadu dokázal v devátém kole knokautovat Brandona Ríose, čímž obhájil titul WBO. I on je ženatý a s manželkou má tři krásné děti.

Foto: Profimedia

Timothy Bradley je spořádaným otcem tří dětí, ale v ringu se mění v nespoutané zvíře

Vladimir Kličko

Ukrajinský boxer Vladimir Kličko (39) je taková boxerská celebrita. V roce 1996 přivezl z olympijských her v Atlantě zlato, a to v nejvyšší váhové kategorii nad 91 kilogramů. Je také několikanásobným profesionálním mistrem světa. Boxuje i jeho bratr Vitalij (44), ovšem proti sobě se v ringu nikdy nepostavili. Slíbili to totiž své mamince.

Vladimir žije s herečkou Hayden Panettiere (26), s níž má malou dcerku. Když se podíváte na fotky, kde ji chová, nejspíš vás napadne přezdívka „něžný obr“.

Foto: Profimedia

Vladimir Kličko je boxerská legenda, víc není třeba říkat

Bernard Hopkins

Americký boxer Bernard Hopkins (50) by se ve světě boxu dal už pokládat za seniora, v jeho případě to ale na důchod rozhodně nevypadá. Sice se už v šestačtyřiceti letech stal nejstarším profesionálním mistrem světa, čímž překonal 17 let starý rekord. Aby toho ale nebylo málo, překonal ho i v roce 2013 a pak ještě jednou v roce 2014, když titul opět získal.

Bez nadsázky lze říct, že box mu zachránil život. Už ve třinácti letech totiž Bernard Hopkins přepadával a okrádal lidi na ulici, v sedmnácti letech byl pak za devět trestných činů odsouzen k 18 letům ve vězení. Odseděl si jich ale nakonec pět a v roce 1988 byl propuštěn. Právě ve vězení ale kouzlo ringu objevil a už se ho nevzdal. V roce 1993 se také oženil a s manželkou má jednu dceru.

Foto: Profimedia

Nebýt boxu, nejspíš by Bernard Hopkins strávil život za mřížemi

Ondřej Pála

Aby to bylo fér, měli bychom zmínit také nějakého českého zástupce drsných chlapíků. Po zásluze jím je Ondřej Pála (31), nejlepší český profesionální boxer v těžké váze. Zkoušel to i s judem, thaiboxem a jiu-jitsu, ale nakonec zvítězil právě box. Kromě něj má Ondřej rád rybaření, rychlá auta a snowboard.

Foto: Profimedia

Kromě boxu se Ondřej Pála věnuje třeba i rybaření

Keith Thurman

Americký boxer Keith Thurman (27) je mimo ring přemýšlivý muž, který hltá knihy s filozofickým obsahem a ve volných chvílích se věnuje svým dvěma čivavám. Jakmile ale zazní gong, na povrch se dostává jeho druhá stránka.

Je razantní, má tvrdou ránu, a i proto většinu svých vítězství dosáhl knokautováním soupeře. Jeho přezdívka je „One Time“ tedy v překladu něco jako Jediný okamžik či Pravá chvíle. Keith Thurman jednoduše umí zasadit soupeři ránu ve správný moment a s takovou razancí, že ho pošle okamžitě k zemi.

Foto: Profimedia

Jako by měl Keith Thurman dvě osobnosti. V civilu čte filozofické knihy, v ringu rozdává tvrdé rány

Tak co, líbí se vám tihle drsňáci?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama