Hlavní obsah

Kvalitní stínění dá domovu moderní tvář

Řešte rolety teď hned!

Úspora peněz, bezpečnost i design – to jsou hlavní důvody, proč stínění řešit včas a kvalitně! Jaké existují možnosti?

Článek

Kvalitní zastínění je nutnou součástí každého bytu a domu. Ochranou před sluncem a přehřátými místnostmi jsou především venkovní rolety a žaluzie. Pohodlí na terase domu či na balkoně pak zajistí venkovní markýzy různých typů. Nezapomínejte však také na vnitřní designové stínění, které dodá domovu zcela jinou, rozmanitou tvář.

„To však nejsou zcela všechny výhody, které jednotlivé typy zastínění mají," dodává Ing. Martin Rakušan, jednatel společnosti OKNOSTUDIO, s. r. o. Dnešní sortiment je natolik široký, že si jistě vybere každý, ale nemělo by se zapomínat především na funkčnost, kvalitu a doporučení odborníků.

Chci úsporu energie a bezpečnost

Je-li vaším požadavkem především úspora energie, bezpečnost a maximální zastínění, pak je na místě volba venkovních rolet nebo žaluzií. Tento výběr, kromě výše zmíněných kladů, vytvoří také překážku pro nevítané hosty i sluneční paprsky, které zastaví dříve, než dolehnou na skla oken a tím zajistí pohodlí nepřehřáté místnosti. V zimě pak venkovní rolety i žaluzie pomáhají šetřit náklady na vytápění svojí polohou před oknem. Ochraňuje tak i před mrazem a studeným větrem. Komplexní nabídku všech produktů naleznete přímo u specialistů na www.oknostudio.cz – OKNOSTUDIO „kvalitní a originální“.

Předokenní rolety zajistí klid i příjemné prostředí

Venkovní roleta zaručuje tepelnou izolaci použitím nejlepších materiálů, tj. vysoce kvalitního a velmi odolného hliníku (plněného polyuretanovou pěnou). Předokenní rolety vytvářejí vyrovnané vnitřní klima a výrazně snižují hluk z venčí. Dodatečnou výbavou venkovních rolet jsou integrované sítě proti hmyzu, tedy je nemusíte řešit jako další investici.

Venkovní žaluzie – moderní design i pro náročné

Venkovní žaluzie plní nejen funkci stínění proti slunci, ale také zabezpečí soukromí vašeho domu či bytu. Neméně důležitý je i jejich moderní design, na který je v poslední době kladen velký důraz. Pokud dům či byt doplníte moderními designovými žaluziemi, můžete dát moderní tvář celému vašemu domu nebo bytu. Možnost naklápění lamel je velkou předností tohoto produktu, tato funkce dá prostor regulaci světla, které v místnosti chcete.

Markýzy zajistí pohodlné posezení

Pod kvalitní markýzou lze prožít odpočinkový den v příjemném stínu na balkoně vašeho bytu či na terase domu. Využití však najdou také u majitelů obchodů, hotelů a restaurací pro příjemné posezení jejich zákazníků. Markýza zabrání přehřívání interiéru a chrání před UV zářením. Výhoda markýz je především v možnosti manipulace dle sklonu svitu slunečních paprsků, bez zamezení výhledu. Doplňková výbava markýz je například otřesové čidlo, které zajistí stáhnutí markýzy při větších poryvech větru nebo čidlo slunce/vítr. Tyto funkce jsou příslibem dlouhé životnosti a spokojenosti zákazníků.

Jedna ze zajímavých realizací je dodávka markýz pro stavbu roku 2012 Jihomoravského kraje na vínem a krásnou přírodou známé, Pálavě, v pálavských apartmánech. Nahlédnout můžete zde.

Chci designové stínění v interiéru

Základní a zároveň cenově nejpřijatelnější stínění v interiéru zajistí interiérové žaluzie. V dnešní době je standardem široká paleta barev lamel a velký výběr nosníků. Specialisté firmy OKNOSTUDIO, s. r. o. představili sortiment exteriérové a interiérové stínicí techniky, čímž poukazují na velkou možnost výběru.

Vertikální žaluzie dodají domovu nový rozměr

Chcete-li mít hravý a originální interiér, pak lze vybírat z nabídky látkového stínění. Vertikální žaluzie či látkové roletky přemění jakoukoli místnost s prosklenou plochou v útulný interiér s příjemnou atmosférou. Velmi elegantně vám nahradí těžkopádné záclony nebo závěsy. K látkovému stínění bezesporu patří také rolety typu „den/noc“ které jsou členěny na vodorovné prolínající se pruhy, tvořící zajímavý designový a funkční stínicí prvek interiéru.

Comeback zažívají plisé, což jsou skládané látkové žaluzie, u kterých je paleta látek a ovládání na vysoké úrovní, a tím bude moderním doplňkem vašeho bytu či domu.

Sítě proti hmyzu, jako podstatný doplněk stínění, jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Typů je hned několik – okenní pevné sítě, dveřní otvíravé i posuvné sítě, rolovací a do střešních oken – zkrátka je možné mít klidný a nerušený spánek.

Stínicí technika do každého okna

OKNOSTUDIO, s. r. o. nabízí jako součást komplexní dodávky nejen stínicí techniku, ale také vše týkající se oken a dveří. Pro firmu jsou důležití zákazníci, pro které je kvalita na prvním místě.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.