Hlavní obsah

Letní trendy, které nesluší jen modelkám: Prohlédněte si je na Ivetě (50)

Foto: Milada Fišerová

Letní trendy si vyzkoušela naše čtenářka Iveta

20. 7. 2016

Už nás znáte dobře na to, abyste věděly, že vám nic zakazovat nebudeme. Sáhodlouhý seznam, co všechno byste po xtých narozeninách neměly nosit, pro vás nemáme. Na rozdíl od spousty módní inspirace…

Článek

Stylové kombinace si můžete prohlédnout na čtenářce, která nám napsala při příležitosti blížících se narozenin. V den, kdy tento článek čtete, už je sympatické Ivetě rovných padesát let. Následujícími tipy se ale můžete inspirovat i v případě, že máte v občance úplně jiný rok narození.

Barvami nešetřete

… a klidně se pusťte i do jejich kombinací! Oranžovočervené šaty zaujmou svým odstínem, zároveň jsou ale střihově jednoduché. Další výraznou barvu v podobě modré kabelky tak unesou. Vyhýbáte se šatům, protože nechcete trávit celý den v podpatcích? Projděte svoji sbírku placatých sandálků a klidně vklouzněte do nich.

Foto: Milada Fišerová

Na foto: šaty (Van Graaf, 2499 Kč), kožená kabelka (Tosca Blu, 4800 Kč), prsteny (Tally Weijl, 149 Kč/set), boty (Office Shoes, 1490 Kč)

Foto: archiv firem

Toužíte po barevné kabelce? Našli jsme pro vás tři varianty

V pastelových tónech

U barev ještě chvíli zůstaneme. Pokud se v sytých odstínech necítíte, zaměřte se na pastelové tóny, které jsou říznuté bílou. Světle žlutou sukni pak klidně smíchejte s další bledulkou – například modrou.

Foto: Milada Fišerová

Na foto: sukně (Van Graaf, 2499 Kč), top (F&F, 429 Kč), sluneční brýle (F&F, 209 Kč), boty (Office Shoes, 830 Kč), hodinky (Bijou Brigitte, 799 Kč)

Ve zkratce

V módě se stále zkracuje. Kromě culottes alias kalhotové sukně si můžete vyzkoušet i podobně řešený overal. Tmavě modrá varianta, kterou vybrala stylistka, se dá nosit různými způsoby. Pohrát si můžete s různými svršky, doplňky i obuví.

Foto: Milada Fišerová

Na foto: overal (Marks & Spencer, 1599 Kč), vesta (F&F, 929 Kč), klobouk (F&F, 329 Kč), náhrdelník (Promod, 449 Kč), kabelka (Orsay, 799 Kč), boty (Baťa, 599 Kč)

Foto: archiv firem

Klobouk vás uchrání před sluncem, a navíc vypadá tak dobře!

Neodpírejte si trendy

Pokud se zásobujete nadčasovými kousky, děláte správně. Z druhé strany, pakliže vás baví sezonní trendy, zkuste někdy zalovit i v těchto vodách. Líbí se vám kombinace šatů a tenisek? Pokukujete po krátkých bundách ve stylu bomberu? Osmělte se a vyzkoušejte obojí.

Foto: Milada Fišerová

Na foto: šaty (Van Graaf, 2499 Kč), bunda (Topshop, 2999 Kč), kabelka (Marks & Spencer, 1399 Kč), boty (F&F, 569 Kč)

Ani šortky, ani sukně

Nemůžete se rozhodnout, kterou variantu si oblečete? Udělejte kompromis. Šortková sukně vypadá zepředu jako klasická sukně, přitom má ale veškeré výhody šortek. Ideální, ne? Spárovat ji navíc můžete téměř s čímkoli.

Foto: Milada Fišerová

Na foto: halenka (Marks & Spencer, 799 Kč), šortky (Guess, 2999 Kč), boty (Topshop, 1999 Kč), náramek (Promod, 399 Kč), kabelka (Guess, 2999 Kč)

Chcete se i vy stát hvězdou našich módních článků a vyzkoušet si roli modelky? Máte možnost! Své aktuální fotografie včetně telefonního čísla posílejte na e-mail jana@prozeny.cz!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek