Hlavní obsah

Make-up podle Instagramu: Zvládnete ho za 10 minut?

4. 3. 2019

Rádi se inspirujete líčením na Instagramu? My také, a proto jsme se pokusili jeden nádherný make-up napodobit. Dali jsme si limit deset minut. Jak to dopadlo?

Článek

Baví vás líčení a rády zkoušíte něco nového? Pak máte určitě na Instagramu uloženo množství inspirace. Často zkouším zajímavé nápady napodobit a tentokrát jsem se rozhodla to udělat před kamerou. Výběr padl na švédskou blogerku Lindu Hallberg (@lindahallberg).

Foto: Archiv blogerky

Švédská blogerka Linda Hallberg

Líčení jsem vybrala do hnědé s matnými rty, které se hodí jak na den, tak i na večer – záleží, jakou zvolíte intenzitu stínů. K ruce budete potřebovat základ na pleť v podobě make-upu, řasenku na obočí, hnědé stíny, černé tekuté linky, řasenku, bronzer, tvářenku a matnou rtěnku.

Dala jsem si limit deset minut, protože nikdo nechce trávit ráno před zrcadlem hodiny, a chtěla jsem zkusit, zda je možné efektní make-up zvládnout za tak krátkou dobu. Jestli se mi to podařilo, nebo ne, uvidíte ve videu!

Líbí se vám podobný styl líčení?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.