Hlavní obsah

Mladá maminka (29) v prádle: Jak Daniele slušel styl boudoir?

Foto: Greta Blumajerová

Focení v krásném spodním prádle si tentokrát vyzkoušela čtenářka Daniela

Že se Daniela (29) vypravila z Ostravy do Prahy, přítel věděl. Že ale během své návštěvy nafotila snímky v prádle, to bylo překvapení! Naše další čtenářka dostala šanci vyzkoušet si „boudoir“. Tajně!

Článek

Před časem Daniela (29) vyzkoušela štěstí a přihlásila se do našeho výběrového kola pro čtenářky na focení boudoirových fotek. A vyšlo to! Takže nechala své dva milované chlapy doma užívat pánskou jízdu (rozumějte přítele a synka v předškolním věku) a vyrazila od Ostravy ku Praze na tu svou, ryze dámskou. Čekalo ji focení v nádherném prádle!

V hlavní roli ženskost

Danče (alespoň tak jí při pozdějším focení říkala fotografka Greta) jsme chtěli dopřát maximální luxus. A tak jsme celou akci „pro jistotu“ začali u odbornice na spodní prádlo Heleny Konarovské. Implicite, Simone Perele, Pleasure State, Lise Charmel... Také vás kousky z dílen těchto značek lámou v kolenou...? A když byl všechen ten příjemný luxus zabalený a natěšený předvést se, přesunuli jsme se do speciálního ateliéru určeného právě k boudoirovému focení.

Foto: Greta Blumajerová

Průhledná košilka Implicite byla dobrou volbou na rozjezd, co říkáte?

Vizážistka, stylistka, fotografka (a občerstvení), vše bylo na místě! A tak se mohlo začít líčit, svlékat, oblékat a fotit. „Ani se moc nestydím, spíš se těším,“ usmívala se Danča před prvním stisknutím spouště. Následovaly asi tři hodiny plné focení...

Foto: Greta Blumajerová

Výrazné barvy? Ano! V tomto případě jde o odstín fuchsia z řady Céleste značky Simone Perele

Foto: Greta Blumajerová

Něžná košilka z řady značky Etam

Foto: Greta Blumajerová

Brazilská tanga? Ano!

Agentka 007

V úvodní části našeho (nejen) postelového dramatu se ukázala něžná lehce průhledná košilka, pak se ale samozřejmě začalo i mírně přiostřovat. Podprsenky, korzety, jemňoučké kabátky i body, všech sedm kompletů si postupně mohlo „osahat“ Dančino tělo.

Foto: Greta Blumajerová

Bolerko od Lise Charmel kryje, a přitom provokuje

Foto: Greta Blumajerová

Kontrasty a krajka, o to jde u podprsenky od Pleasure State

„Nejvíc se mi asi líbilo černé prádlo s bílou krajkou,“ přiznala Danča s tím, že na druhém místě bylo u ní závěrečné body. „Přítel nic neví, dám mu vytištěnou fotku až jako překvapení,“ potvrdila nám ještě na závěr. Podívejte se i vy na celou sadu z focení ve fotogalerii!

Foto: Greta Blumajerová

Víte, že podvazky si musíte obléknout dříve než kalhotky? Korzet je značky Lise Charmel

Foto: Greta Blumajerová

V hlavní roli Danča. A punčochy k podvazkům Sun Satin

Foto: Greta Blumajerová

Uhodli byste, že má Danča už jednoho syna?

Foto: Greta Blumajerová

Krajkové body z Lindexu jako něžná tečka na závěr

A nezapomeňte. V botách se do postele při zvláštních příležitostech smí...!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama