Hlavní obsah

Módní divočina: Podzim bude patřit hadům a šelmám!

Foto: Jakub Jurdič

Zvířecí potisky si můžete dopřát i v barevném provedení

7. 10. 2015

V podzimních kolekcích byl zpozorován zvýšený výskyt zvěře! Co z toho vyplývá? Šelmy, hadi i krokodýli budou soupeřit o místo ve vašem šatníku. A věřte nám – jim se rozhodně vyplatí poskytnout azyl.

Článek

Přestože se občas stáhnou do ústraní, zvířata a jejich vzory patří k nestárnoucí klasice, do které se nemusíte bát investovat. Jakkoli je ale nákup samotných kusů poměrně bezpečný, při sestavování vašich outfitů postupujte maximálně opatrně. Rozhodně platí, že méně je více.

Překonejte fobii z hadů

… a jejich vzoreček zakomponujte do šatníku. Začít přitom můžete klidně s doplňky. Zvířecí potisky si obecně nejvíce rozumí s jednoduššími kusy, dejte tak pozor na to, abyste celek nepřekombinovaly. Trefou do černého je například spojení vínových koženkových kalhot a stylové peleríny.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: pelerína (Mango, 2599 Kč), kalhoty (Mango, 799 Kč), halenka (Promod, 999 Kč), prsten (H&M, 149 Kč), náramek (H&M, 399 Kč), psaníčko (Topshop, 999 Kč), boty (Topshop, 1799 Kč)

Foto: archiv firem

Pátráte po kabelce se zvířecím potiskem? Už nemusíte!

Nebojte se ohlédnout zpátky

Propadly jste trendu, inspirovanému sedmdesátými léty? Máme pro vás tip. Pořiďte si halenku se zvířecím potiskem (klidně v barevném provedení) a spárujte ji se starými dobrými zvonáči. Pokud už doma vzorovanou halenku máte, samozřejmě můžete sáhnout po ní. Look dotáhne k dokonalosti klobouk a půlkruhová kabelka.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: kalhoty (Lindex, 999 Kč), halenka (Van Graaf, 3999 Kč), boty (H&M, 999 Kč), klobouk (Lindex, 799 Kč), náhrdelník (Mohito, 199 Kč), kabelka (Mohito, 699 Kč), prsten (H&M, 349 Kč/set)

Foto: archiv firem

Výrazný prsten osvěží každý outfit. Máte vybráno?

Zapojte do hry kůži

S animálními potisky si velmi dobře rozumí i kůže. A že se vám vyplatí mít v šatníku klasický křivák, určitě nemusíme ani připomínat. Bundu přehoďte přes oblíbené šaty a duo doplňte velkým psaníčkem, na kterém se střídá had s dezénem krokodýlí a pštrosí kůže.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: šaty (Lindex, 999 Kč), kožená bunda (Mohito, 3999 Kč), punčocháče (Calzedonia, 169 Kč), boty (H&M, 349 Kč), psaníčko (Orsay, 949 Kč), náušnice (Dyrberg/Kern, 2299 Kč), náramek (Promod, 499 Kč)

Nadčasové leopardí skvrnky

Leopardí šaty jsou pojmem samy o sobě a upřímně řečeno, příliš doplňků nepotřebují. To ale neznamená, že byste je musely nosit stále na stejný způsob. Za zkoušku stojí osvědčená kombinace s přepásanou vestou, která je podobně dlouhá jako šaty.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: šaty (Marks & Spencer, 1799 Kč), vesta (Lindex, 1999 Kč), kožený pásek (Lindex, 999 Kč), boty (Baťa, 1099 Kč), náramek (Dyrberg/Kern, 2399 Kč)

Overal pro „zvířátkomily“

Zaryté fanynky zvířecích potisků si mohou pořídit rovnou celý overal. To je asi jediný způsob, jak můžete tyto vzory nosit na horním i spodním díle současně. I s overalem nicméně nakládejte opatrně. Doplňky minimalizujte a vyhněte se jakýmkoli dalším zdobným prvkům.

Foto: Jakub Jurdič

Na foto: overal (Mohito, 1149 Kč), kožené boty (Baťa, 1599 Kč), kožená bunda (Promod, 3499 Kč), náušnice (Lindex, 129 Kč), prsteny (New Yorker, 109 Kč/set)

Co vy a zvířecí potisky? Nosíte je? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek