Hlavní obsah

Módní inspirace na poslední měsíc v roce: Připravíme vás (nejen) na večírky!

Foto: Eva Malúšová
28. 11. 2016

Pokud se váš diář začíná plnit zakroužkovanými daty, téma prosincové módní inspirace vás nepřekvapí. V posledním měsíci v roce se zaměříme na oblečení, ve kterém se ctí absolvujete nejrůznější večírky.

Článek

Pakliže jste se těšily na větší množství kabátových tipů, můžete si přidat do záložek článek s těmi nejmódnějšími svršky. Níže naopak najdete kousky, které se vám budou hodit při sestavování večírkových modelů. Samozřejmě ale nezůstaneme jen u nich – široké kalhoty s proužky unosíte do práce, stejně jako halenku s volánky nebo overal.

Starý známý

Kalhotový kostým jako takový není třeba představovat. S čím vás ale rádi seznámíme, je jeho modernější varianta. Komplet je inspirovaný pyžamovým trendem, takže pokud vás asociace s nočními úbory baví, odneste si ho alespoň do zkušební kabinky.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: komplet kalhot a saka (The Item, 6850 Kč), boty (Topshop, 1499 Kč), kabelka (H&M, 899 Kč), náramek (H&M, 399 Kč)

Foto: archiv firem

Originální psaníčka nás baví!

V uniformě

Kabáty, které svým zdobením a střihem připomínají uniformy, jsou jedním z nejsilnějších trendů sezony. Pokud tak ještě nemáte vysněný kabát, máte o čem přemýšlet. Ten, který vybrala stylistka Ivana Pražáková, je navíc v módním sametovém provedení.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: kabát (Mango, 2999 Kč), šaty (Twin-Set, info o ceně v obchodě), kožené boty (H&M, 3999 Kč), kabelka (Alexander Wang, prodává The Item, 5500 Kč), punčocháče (Lindex, 249 Kč)

Expres řešení

V záloze se vyplatí mít i oblečení, nad kterým nemusíte zdlouhavě přemýšlet. Koncept „obléknout a jít“ splňuje overal, který navíc využijete pro nejrůznější příležitosti. Obout k němu můžete boty na podpatku i bez.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: overal (Mango, 1999 Kč), boty (Topshop, 999 Kč), psaníčko (The Item, 2850 Kč), náramek (H&M, 399 Kč)

Důraz na siluetu

Na ramínku si jich nemusíte všimnout, na těle ale šaty se siluetou, připomínající New look Christiana Diora, ožijí. Ještě si myslíte, že černá rovná se nezajímavá?

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (Twin-Set, info o ceně v obchodě), kabátek z umělé kožešiny (Topshop, 3299 Kč), boty (H&M, 999 Kč), psaníčko (Twin-Set, 1800 Kč), náramky (Mohito, 199 Kč/kus)

Drobné volánky

Na téma volánků jsme pro vás připravili celý článek, ani tak si ale tuhle něžnou halenku neodpustíme. Pokud ji nebudete chtít zrovna zakasat do sukně, klidně k ní oblečte oblíbené kalhoty.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: košile (Topshop, 1499 Kč), sukně (The Item, 3850 Kč), kabelka (Mango, 599 Kč), boty (Topshop, 999 Kč)

Zeširoka

Pakliže jste kalhotové, nebojte se pustit i do jiných střihů, než jste zvyklé. Kalhoty s širšími, zkrácenými nohavicemi vás možná příjemně překvapí. Inspirovat se můžete i použitou barevnou škálou. Kdo říkal, že vínovou nemůžete říznout trochou růžové?

Foto: Eva Malúšová

Na foto: košile (Marks & Spencer, 1399 Kč), kalhoty (Mango, 1299 Kč), kabát (Marks & Spencer, 4899 Kč), boty (Topshop, 1499 Kč), kožená kabelka (Twin-Set, 4800 Kč)

Maximální efekt

Čeká vás příležitost, při které budete moct provětrat dlouhé šaty? Nezůstávejte jen u osvědčených klasik a vyzkoušejte šaty s provokativně řešeným dekoltem. Pokud vám to situace dovolí, můžete šaty odlehčit koženou bundou.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (Topshop, 4999 Kč), koženková bunda (H&M, 1499 Kč), semišové boty (Mango, 1799 Kč), psaníčko (Mohito, 499 Kč)

Foto: archiv firem

Které se vám budou hodit k šatům?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek