Hlavní obsah

Módní trendy, které by vás na podzim neměly minout

Foto: Shutterstock.com

Těchto sedm módních trendů by vás na podzim nemělo minoutFoto: Shutterstock.com

Samozřejmě že nadčasovost je nejlepší a zajistí, že můžete stejný kousek nosit několik sezon. Občas ale máme náladu šatník něčím ozvláštnit a rozveselit. Co by to mělo být na podzim?

Článek

Inspirujte se našimi tipy, které vás dovedou k tomu, na co se při podzimních nákupech zaměřit. Vše navíc pohodlně seženete na jednom místě. Na marketplace platformě postovnezdarma.cz je nabídka nejen podzimních kousků opravdu pestrá.

1. Široké nohavice

Už nějakou dobu se módní svět loučí se skinny džínami a zdá se, že tuto sezonu už jim definitivně odzvonilo. Zkuste proto rovné střihy kalhot i džínů, ale nebojte se ani sedmdesátkových širokých nohavic nebo poctivě rozšířených zvonů.

2. Tmavý denim

Středně modrá, tmavě modrá, černá nebo různé odstíny šedé. S koncem léta máme přirozenou tendenci ztmavovat své outfity, ale letos se to týká především džínoviny. Námořnickou modrou zvolili pro džíny z podzimní kolekce u značky Hermés, stejně jako v módním domě Dior. Isabel Marant zase volí tmavě šedou.

Foto: Shutterstock.com

Rozveselte ulice i sebe výraznými barvamiFoto: Shutterstock.com

3. Výrazné barvy

U zbytku oblečení naopak letos na podzim platí, že čím výraznější, tím lepší. Sáhněte po ostře růžové, červené nebo žluté. Vůbec nejlepší je, když daný odstín obléknete od hlavy až k patě a skvěle vypadá hlavně u elegantního nebo party oblečení.

4. Péřové bundy

Už dávno neplatí, že péřové bundy patří jen mezi funkční nebo sportovní oblečení. S naprostým klidem je můžete nosit i k večerním šatům a podpatkům. Bude vám teplo a ještě budete vypadat skvěle. Pokud tedy zvolíte oversize střih a výrazné barvy, jako je červená, růžová nebo oranžová. V podzimních kolekcích je má dokonce i Chanel nebo Louis Vuitton.

5. Mini sukně

Tento trend si bohužel mohou dovolit jen ti šťastnější z nás, ale o to více si ho užijí. Když totiž říkáme mini, myslíme opravdu hodně mini, až spíš mikro. Sukně mohou být pouzdrového i áčkového střihu, doplněné elegantním topem, sakem, nebo dokonce pánským svetrem.

Foto: Shutterstock.com

Zaměřte se na úplety, příjemně se nosí a zahřejíFoto: Shutterstock.com

6. Úpletové cokoli

Že se nosí svetry, když se trochu ochladí, asi nikoho nepřekvapí. Ale pletené teď může být úplně cokoli – od krátkého topu přes sukni pod kolena až po různě dlouhé šaty, a to dokonce včetně těch večerních. A když stejně zase skončíte jen u svetru, berte ten největší, jaký najdete. Klidně ať má rukávy až ke kolenům.

7. Květinový vzor

Další boření zajetých zvyklostí. Doteď jsme květinové vzory nosili hlavně v létě na lehkých šatech a blůzách. Letos je to jinak a květiny teď zdobí i teplé podzimní a zimní kabáty. Mohou být elegantní a úzké, anebo oversize až na zem, hladké i prošívané.

Pokud si svůj nový podzimní kousek vyberete na marketplace platformě postovnezdarma.cz, jak už název napovídá, za doručení nezaplatíte ani korunu.

Toto je sponzorovaný text tvořený ve spolupráci se zadavatelem. Článek nevytváří redakce Proženy.cz.