Hlavní obsah

Módní září: Noste tvíd, plisované sukně i džínové kraťasy!

Foto: Eva Malúšová

V září bude rozhodně z čeho vybírat!

31. 8. 2016

Je čas se rozloučit. Letní kolekce, které jste dlouhé týdny míjely v obchodech, nekompromisně vyšachovaly ty podzimní. Máte chvilku volna? Nalaďte se na novou sezonu a podívejte se, co nosit v září.

Článek

Nemusíte procházet obchod za obchodem. Stylistka Ivana Pražáková pro vás připravila předvýběr podzimních novinek, takže budete vědět, kam si pro který kousek zajít nebo na co se zaměřit. Necháte se zlákat květovanými kalhotami, plisovanou sukní nebo tvídovými šaty?

S květinami se nelučte

… jen se přesměrujte k jejich nové podzimní variantě. Pokud bychom vám mohli doporučit něco konkrétního, byly by to květované kalhoty. Zbytek outfitu už můžete seskládat z důvěrně známých kusů – bílé dámské košile, lehkého kabátu a klobouku.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: košile (Marks & Spencer, 1599 Kč), kalhoty (Twin-Set, 6400 Kč), kabát (Marks & Spencer, 4699 Kč), boty (Reserved, 999 Kč), klobouk (Reserved, 599 Kč), kabelka (H&M, 949 Kč)

Předsudky stranou!

Růžová rozhodně nepatří jen do šatníku předškolaček. Ve velkém se navíc objevovala i na přehlídkách pro podzim a zimu. Takže projděte vaše zásoby, zaměřte se na tuto barvu a klidně zkombinujte dva kusy v různých odstínech.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: sukně (Mohito, 999 Kč), svetr (H&M, 1299 Kč), boty (C&A, 550 Kč), kabelka (Mohito, 599 Kč), hodinky (Reserved, 899 Kč – set s náhradními pásky)

Foto: archiv firem

S těmito hodinkami si rády odvyknete od sledování času na mobilu

Pod kolena

Mini délek se samozřejmě vzdávat nemusíte, podzimnímu šatníku ale budou slušet i prodloužené midi sukně. Pokud máte stejně jako my závislost na krajce (a ještě k tomu na černé!), vaše volba bude nejspíš jasná...

Foto: Eva Malúšová

Na foto: rolák (Mohito, 599 Kč), kardigan (Twin-Set, 5900 Kč), kabelka (C&A, 550 Kč), náhrdelník (Reserved, 399 Kč), sukně (Twin-Set, 11 800 Kč), boty (C&A, 798 Kč)

Kraťasy, nebo kalhoty?

Udělejte kompromis a dejte šanci zkráceným kalhotám, sahajícím pod kolena. Stylistka vsadila na džínovinu, a když sjedete pohledem ještě níže, zjistíte, že ze stejného materiálu jsou i boty.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: košile (H&M, 999 Kč), svetr (Twin-Set, 3600 Kč), džíny (Twin-Set, 5700 Kč), boty (C&A, 398 Kč), kabelka (Mohito, 899 Kč)

Foto: archiv firem

I boty bez podpatku mohou vypadat elegantně. Které si vyberete?

Zahřejte se vestou

Začátek podzimu je ideálním obdobím pro huňaté vesty. Pokud jste si vyhlédly obdobný pestrobarevný kousek (nebo už ho máte v šatníku z loňského roku), oblékněte pod něj jen jednoduchý tenký rolák.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: kalhoty (Twin-Set, 5000 Kč), rolák (H&M, 899 Kč), vesta (Twin-Set, info o ceně v obchodě), boty (Reserved, 1199 Kč)

Dopřejte šatům společnost

Chcete-li trochu pozměnit vaše oblíbené šaty, oblečte pod ně top s dlouhým rukávem. A pozor, čím zajímavější rukávy bude mít, tím lépe.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: top (Reserved, 399 Kč), šaty (Marks & Spencer, 2199 Kč), boty (Reserved, 1299 Kč), kabelka (C&A, 598 Kč)

Zaměřeno na tvíd

Na seznamu podzimních trendů se objevuje i tvíd, který je úzce spjatý se značkou Chanel. Naštěstí ho ale najdete i v cenově dostupných obchodech, kde si můžete pořídit mimo jiné i tyto tvídové „slušňácké“ šaty s mašlí.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (Mohito, 1199 Kč), kabát (Twin-Set, 13 300 Kč), kabelka (Mohito, 499 Kč), kožené boty (Twin-Set, 8000 Kč)

Který kousek byste si s chutí oblékly? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek