Hlavní obsah

Tohle jsou nejčastější chyby v líčení!

Foto: Thinkstock

Chybovat je lidské, špatné nalíčení neznamená konec světa

11. 8. 2011

Jaké jsou nejčastější chyby, které ženy při líčení denně dělají? Přesně to jsme se rozhodli zjistit! A tak jsme s kamerou vyrazili do kanceláří Seznam.cz a udělali jim tam takovou malou vizážistickou razii! Jak místní dámy v těžké zkoušce obstály?

Článek

Je léto, a to znamená jediné - ženy se v líčení neuvěřitelné odbývají. A když už se přece jen trochu zkrášlí, většinou postupují od základu špatně. Nevěříte? Podívejte se na video, ve kterém vám vizážistka Veronika Havlíčková názorně ukáže, co třeba i vy děláte špatně!

Pokud hledáte další tipy na líčení, najdete je v článcích Nedokonalosti pleti? Kouzlete s korektorem! nebo Líčení, které vydrží 24 hodin .

Nejčastějším problémem, se kterým jsem se při naší malé přepadovce setkávali, byl fakt, že dámy vlastně vůbec nevěděly, jak na to. Máte stejný problém? Poraďte si s ostatními v diskusi pod článkem!

Vizáž: Veronika Havlíčková (Profesionální škola líčení Surface)

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.