Hlavní obsah

Nejpovedenější účesy roku 2013. Zkoukněte je a vyberte nejlepší!

Foto: Thinkstock

Nejpovedenější účesy roku? Vyberte exkluzivně z 10 finalistů!

Soutěž Kadeřník roku vybírá nejlepší práce českých a slovenských profesionálů. A protože se blíží velké finále, je třeba vybrat i vítěze kategorie Cena veřejnosti. Máme pro vás 10 horkých kandidátů!

Článek

Titul Kadeřník roku se kromě ceny absolutního vítěze také tradičně uděluje v několika dílčích kategoriích. Jednou z nich je i Cena veřejnosti. Jaký je její princip? Odborná porota vybrala z 99 salonů (což je mimochodem nejvyšší počet přihlášených v historii soutěže) 10 českých a 10 slovenských finalistů. A o osudu české desítky můžete rozhodnout exkluzivně vy, čtenáři portálu ProŽeny.cz!

Stačí překliknout na tuto stánku a hlasovat pro některou ze soutěžních fotek. Jednotlivé práce jsou pouze očíslované, bez konkrétních jmen autorů, každý z účastníků přitom dodal čtyři fotografie. Je jedno, pro kterou z nich budete hlasovat, jednotlivé hlasy u fotek soutěžících se vždy sečtou. A pozor, každý z vás se může zúčastnit pouze jednou.

Na rozjezd a jako malou ochutnávku jsme pro vás od každého vybrali jednu práci. Pečlivě prohlížejte, vybírejte a hlasujte!

Foto: HDA
Foto: HDA
Foto: HDA
Foto: HDA
Foto: HDA
Foto: HDA
Foto: HDA
Foto: HDA
Foto: HDA
Foto: HDA

Vybrali jste? Hlasujte zde!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.