Hlavní obsah

Podpořte svou plodnost!

Foto: shutterstock

Přejete si otěhotnět? Podpořte svou plodnost

Článek

Nadarmo se neříká: „Přej a bude ti přáno!“ Platí to i v případě, že si přejete otěhotnět. Nepozorujte závistivě ostatní ženy s bříškem či maminky s kočárkem. Tento pohled vám rozhodně na radosti a optimismu nepřidá. Stále mějte na mysli, že i váš čas jednou nastane. Chce to pouze zachovat chladnou hlavu a uvidíte, že úspěch se brzy dostaví.

Foto: shutterstock

Zachovat si chladnou hlavu je cesta k úspěchu

Změna je život

Trápí vás pocit, že váš ošetřující ženský lékař není zrovna „sympaťák“? Máme pro vás jednoduchou radu – změňte ho! Proč se zbytečně stresovat s nepříjemným a nerudným doktorem, kterému se máte strach svěřit se svými obavami? Poraďte se s kamarádkou či zapátrejte na internetu, kteří gynekologové ve vašem okolí mají skvělé ohlasy a „dobré“ jméno. Zda si vyberete ženu, či muže, je už pouze na vás.

Foto: shutterstock

Výběr ošetřujícího lékaře je pouze vaše volba

Pohyb musí být…

Aby vaše tělo správně fungovalo, je potřeba dát se do celkové pohody. Stres a nervozita nejsou za žádných okolností ti správní společníci. Chytré ženy vědí, že příjemným pohybem dodají tělu „hormony štěstí“ a budou se cítit skvěle nejen fyzicky, ale také psychicky. Pozor dejte pouze na výběr sportovní aktivity.

Foto: shutterstock

Vybírejte takové cvičení, které vás bude bavit

Přípravek první volby je sázka na jistotu!

Mnoha ženám pomohl ke štěstí volně prodejný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy s ověřeným účinkem. Jedná se o přírodní cestu k vytouženému miminku. Tato novinka k nám přicestovala z USA minulý rok. Právě v USA je Fertility Blend dlouhodobě jedničkou na trhu v tomto segmentu.

Fertility Blend pro ženy obsahuje unikátní patentové složení, které je vhodné užívat také jako doplněk při hormonální léčbě i v době těhotenství, a to dokonce až do 12. týdne.

Na základě klinické studie zlepšuje Fertility Blend pro ženy klíčové fyziologické faktory, které jsou u ženy nezbytné pro dobrou plodnost.

Foto: Archiv

Unikátní doplněk stravy Fertility Blend pro ženy

Klinická studie

Tato studie proběhla v roce 2006 v USA. Celkem se jí účastnilo 93 zdravých žen, které se pokoušely po dobu 6 až 36 měsíců otěhotnět. U žen s kratšími menstruačními cykly při užívání tohoto přípravku došlo k výraznému prodloužení cyklu. U žen s delšími cykly došlo ke zkrácení průměrné délky cyklu. A co je nejdůležitější, po šesti měsících otěhotnělo 32 % žen.

K dostání na www.fertilityblend.cz. Na tomto webu je k zakoupení rovněž varianta Fertility Blend pro páry, která obsahuje i balení pro muže s vysokou koncentrací zinku, jenž přispívá k normální spermatogenezi. Obě varianty obsahují patentově chráněné složení.

Foto: Archiv

Jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro páry

Při zakoupení přípravku Fertility Blend pro ženy nebo přípravku Fertility Blend pro páry na stránkách www.fertilityblend.cz zadejte kód FB23 a získáte poštovné ZDARMA! Platí do 22. listopadu 2015.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama