Hlavní obsah

Proměna Ivy (52): Podívejte se, jak prokoukla a omládla!

 

Když jí volala dcera, že má pro ni překvapení, nejspíš čekala všechno, jen ne tohle. Ohromená Ivana se totiž dozvěděla, že byla vybrána do naší proměny. A můžeme vám říct, že si celý den jaksepatří užila.

Článek

Dvaapadesátiletá Ivana se sice nepřihlásila sama, z dceřina nápadu však byla nadšená. Sympatická úřednice totiž nosí stále stejně dlouhé vlasy a nepoužívá ani žádná líčidla. Sama tak byla zvědavá, co s ní náš tým provede.

Mladá babička (radost jí dělá čtrnáctiměsíční vnouček) dala kadeřníkovi Pavlu Kroupovi volnou ruku – jejím jediným přáním bylo nejít úplně nakrátko a neztmavovat vlasy. Čtenářka si užívala i líčení a oblékání, přestože normálně nenosí nic – jak sama říká – nápadného. Jste zvědaví, jak proměna dopadla a s jakou vizáží Ivana odcházela? Pusťte si video z celého dne!

Náš tým  

  • Vlasy - Pavel Kroupa, salon James Blond, Křižíkova 29, Praha 8 – Karlín, jamesblond.cz
  • Vizáž - Daniela Kremláčková
  • Styling - Šárka Štursová
  • Oblečení a doplňky - Karen Millen, Lindex, Gino Rossi, MAX&Co.

Chcete se i vy zúčastnit naší proměny? Přihlásit se můžete na e-mail Jana.Finferlova@firma.seznam.cz. Nezapomeňte připojit svoje aktuální fotky a pár informací o sobě. Budeme se těšit!

Reklama