Hlavní obsah

Průhledné šaty jsou sexy i něžné. Vezměte je na milost!

Foto: Profimedia

Bella Hadid zvolila průhledné šaty v tělovém odstínu, proto vypadá svůdně i nevinně zároveň

8. 3. 2017

Díky svému vzdušnému materiálu, který často připomíná tyl, působí tyto šaty romanticky, ale díky tomu, že jsou průhledné, jsou také velmi sexy. Jak je nosit na den i večer?

Článek

Je to trend, který má tendenci se často vracet. Vychází samozřejmě z inspirace nejen baletní sukní, ale také jemného krajkového negližé. Průhledné šaty, které nabízí spousta variant nošení, se dají vzít na večerní i denní příležitost. Otázka přirozeně tkví v tom, jak.

Foto: Profimedia

Na foto (zleva) Modelka Lily Donaldson si vybrala černé šaty přes krajkové body na slavnostní předávání módních cen, redaktorka Tiffany Hsu v zase v podobně odvážných vyrazila na londýnský fashion week

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): šaty pošité květinovou výšivkou, Mango, 1999 Kč, šaty s motivy ptáčků, Topshop, 3650 Kč

Nemusíte odhalit víc, než chcete

Je nutno podotknout, že až na výjimky jsou transparentní šaty, které jsou k dostání v obchodech, o poznání méně odvážné než ty, které vidíme na celebritách. Pod většinou z těch, co jsou určené pro nás běžné smrtelnice, je totiž spodnička, která inkriminované partie zakryje.

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): šaty, Mango, 1299 Kč, šaty, Pull&Bear, 699 Kč

Pokud na vás černé průhledné šaty působí příliš tvrdě, zkuste pudrové. Svou jemností připomínají něžný baletní úbor.

Foto: Profimedia

Na foto (zleva): Úspěch outfitu Belly Hadid tkví také v tom, že má pod průhlednými šaty decentní spodní prádlo připomínající plavky. Lily Donaldson průhledné šaty miluje, výše si je vzala v černé barvě, nyní v éterické pudrové

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): šaty, Asos, 630 Kč, šaty, Pull&Bear, 599 Kč

Extravagance: na den i večer s kalhotami

Pokud patříte mezi fashion experimentátorky a odvaha vám nechybí, můžete se inspirovat vrstveným stylingem, kdy se průhledné šaty oblečou na kalhoty a tričko. Ty nejodvážnější pak na večírek tričko nechají doma a oblečou si pod šaty bolerko připomínající podprsenku.

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): šaty, H&M, 1299 Kč, šaty, Stradivarius, 599 Kč

Ideální varianta na party

Transparentní šaty, ať už se spodničkou či pro odvážné bez ní, jsou ideální variantou na speciální příležitosti, kde potřebujete oslnit. Slavné ženy to moc dobře vědí, proto je nosí na červený koberec velmi často.

Foto: Profimedia

Na foto (zleva): Cara Delevigne si vyrazila v průhledném modelu na filmovou premiéru, herečka Claire Foy zase na předávání filmových cen

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): bílé maxi šaty, Forever 21, 750 Kč, s výšivkou, Zara, 1599 Kč

Líbí se vám trend průhledných šatů?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek