Hlavní obsah

Rodiče, víme jak na plodnost!

Foto: Fertility Blend

Kvalitní potraviny jsou základ. Zapomeňte na diety a nezdravou stravu

Snažíte se o miminko minimálně rok nejméně dvakrát až třikrát týdně, a stále se vám nedaří? Nezoufejte, máme pro vás několik osvědčených rad!

Článek

Ideální dobou pro plánované rodičovství je u žen věk mezi 23.–33. rokem. Čím vyšší věk, tím větší je zároveň riziko, že vše nepůjde „jako po másle“, ale mohou se vyskytnout i různé problémy. Muži jsou v tomto případě mnohem méně komplikovaní, protože ročník narození u nich nehraje tak zásadní roli. Přesto je dobré mít na paměti, že se s rostoucím věkem zhoršuje kvalita spermií a mohou se dostavit rovněž problémy s erekcí či ejakulací. Jestliže vy nebo váš partner nejste v ideální věkové skupině, zachovejte především klid a obrňte se trpělivostí.

Foto: Fertility Blend

Nenechte se vykolejit neúspěchem

Kouření pověste na hřebík

Tento zlozvyk má velice negativní vliv nejen na vaše plíce, ale velmi významně ovlivňuje i kvalitu vajíček a snižuje hladinu hormonu estrogenu. A jak jsou na tom muži, kteří si rovněž nedokážou odepřít oblíbenou cigaretu? Výzkumy se jednoznačně shodují, že kuřáci mají větší množství poškozených spermií s výrazně nižší pohyblivostí.

Hmotnost, toť slovo „do pranice“

Kyprá jako Venuše nebo podvyživená jako Twiggy za doby své největší slávy? Oba tyto extrémy vedou k hormonální nerovnováze. Drastické diety a hubnutí můžou snížit šanci na početí a donošení dítěte. U mužů nevadí nízká hmotnost, ale negativně se podepisuje obezita, která vede k snížení hladiny testosteronu. V krajním důsledku může muž zcela ztratit sexuální apetit.

Foto: Fertility Blend

Mnoha ženám pomohl ke štěstí volně prodejný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy s ověřeným účinkem

Jak ještě více můžete podpořit plodnost?

Mnoha ženám pomohl ke štěstí volně prodejný doplněk stravy Fertility Blend pro ženy s ověřeným účinkem. Jedná se o přírodní cestu k vytouženému miminku. Tato novinka k nám přicestovala z USA minulý rok. Právě v USA je Fertility Blend dlouhodobě jedničkou na trhu v tomto segmentu.

Fertility Blend pro ženy obsahuje unikátní patentové složení, které je vhodné užívat také jako doplněk při hormonální léčbě i v době těhotenství, a to dokonce až do 12. týdne.

Na základě klinické studie zlepšuje Fertility Blend pro ženy klíčové fyziologické faktory, které jsou u ženy nezbytné pro dobrou plodnost.

Foto: Fertility Blend

Unikátní doplněk stravy Fertility Blend pro ženy

Klinická studie

Tato studie proběhla v roce 2006 v USA. Celkem se jí účastnilo 93 zdravých žen, které se pokoušely po dobu 6–36 měsíců otěhotnět. U žen s kratšími menstruačními cykly a užívajících tohoto přípravku došlo k výraznému prodloužení cyklu. U žen s delšími cykly došlo ke zkrácení průměrné délky cyklu. A co je nejdůležitější – po 6 měsících otěhotnělo 32 % žen.

K dostání na www.FertilityBlend.cz.

Na tomto webu je k zakoupení rovněž varianta Fertility Blend pro páry, která obsahuje i balení pro muže s vysokou koncentrací zinku, který přispívá k normální spermatogenezi. Obě varianty obsahují patentově chráněné složení.

Foto: Fertility Blend

Jedinečný doplněk stravy Fertility Blend pro páry

Při zakoupení přípravku Fertility Blend pro ženy nebo přípravku Fertility Blend pro páry na stránkách www.FertilityBlend.cz zadejte kód FB22 a získáte poštovné ZDARMA! Platí do 22. 11. 2015.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama