Hlavní obsah

Šaty, které vypadají jako šperk? Modelky je milují, můžete i vy!

Foto: Profimedia

Překrásné blýskavé šaty si oblíbila například nizozemská moderátorka Sylvie Meis

Chcete letos obléknout šaty, které nebude mít nikdo jiný? Vsaďte na ty bohatě zdobené. Víme, kde je pořídit a jak je k dokonalosti dotahují světové modelky.

Článek

Bohaté výšivky, obrazce z malých korálků, zlaté nitě a spousta flitrů. Ideálně všechno dohromady a ve velkém množství. Takový byl recept na skvosty z kolekce Balmain pro H&M. Letos se rodily pod rukama devětadvacetiletého designéra z Bordeaux Oliviera Rousteinga. Původně bylo cílem oslovit generaci třicátnic a přimět je k módnímu experimentování. Nakonec ale vznikly modely, které rozhodně neohraničují jen tuto věkovou kategorii. Jediné kritérium pro správnou nositelku je touha mít nekonečný glanc.

Nás z celé kolekce zaujaly dva modely – zlatočerný, na který vsadila modelka a televizní star ze slavné rodiny Kardashian Kylie Jenner (18) nebo španělská herečka Nerea Barros (34), a bílozlatý s černými nášivkami, které oblékly zase panenkovské typy, mezi které patří modelka a nizozemská moderátorka Sylvie Meis (37) nebo australská topmopelka Jessica Hart (29).

Foto: Profimedia

Které sluší tyto úžasné šaty víc? Kylie Jenner, nebo Nereji Barros?

Je čistě na vašich preferencích, zda se přikloníte k něžné andělské verzi nebo do společnosti vnesete ďábelskou eleganci. V každém případě budete okouzlující.

Foto: Profimedia

Nizozemsko, Austrálie... Láska k blýskavým šatům nezná žádné hranice

I když zdobené šaty samy o sobě budí dojem, že nesnesou cokoli dalšího, nenechte se zmást a oblékněte k nim výrazný pásek. Podívejte, jaký zvolila Kylie. Olivově zelená na semiši je celkově ozvláštní. Efektně ale vypadá i kombinace, která se objevuje na samotných šatech černá a zlatá. Na tu vsadila Nerea Barros.

Na nohu rozhodně neobouvejte lodičku, ale užijte si moment povýšení vysoce módními mušketýrkami. Naprosto famózně vypadají ty semišové a nenechte se limitovat délkou. Můžete je volit jen pár centimetrů nad kolena i v maxi prodloužení, které končí pod šaty – dokonalost sama.

I když... jednu chybičku tyto okouzlující skvosty přeci jen měly – stály v přepočtu 13 834 Kč (tmavé) a 16 355 Kč (bílé). My jsme pro vás ale našli podstatně levnější kousky, kterými docílíte velmi podobného looku. Podívejte se.

Foto: Archiv firem

Šaty z kolekce Balmain pro H&M stály majlant, na ty vpravo vám ale bude stačit jen 13 stovek. Na foto (zleva): Balmain pro H&M 13 834 Kč, H&M 1299 Kč

Foto: Archiv firmy

Velmi efektní jsou i barevné nebo čistě stříbrné výšivky. Na foto (zleva): oboje ASOS 4442 Kč, 3146 Kč

Foto: Archiv firmy

Sofistikovaný look podtrhnou i modely, které mají zdobné lemování. Na foto (zleva): oboje ASOS 3335 Kč, 2780 Kč

Foto: Archiv firem

Máte rády cvočky a kamínky? Pak vás zaujmou tyto modely. Na foto (zleva): Tamsin London 748 Kč, ASOS 2036 Kč

Foto: Archiv firem

Květované výšivky, nebo ornamenty? Které se vám víc líbí? Na foto (zleva): H&M 799 Kč, ASOS 2202 Kč

Foto: Archiv firem

Šaty z kolekce Balmain pro H&M měly zlaté aplikace. Vy to můžete na černobílém modelu vyřešit zlatým páskem. Na foto (zleva): Balmain pro H&M 16 365 Kč, Guess 5313 Kč

Foto: Archiv firem

Bílá výšivka na černém základu má zajistí slim efekt. Na foto (zleva): Halens 1999 Kč, H&M 899 Kč

Foto: Archiv firem

Cvoky a flitry se budou krásně třpytit ve večerním světle. Na foto (zleva): Lipsy 3560 Kč, ASOS 1046 Kč

Foto: Archiv firem

Zajímavé je i zdobení jen ve vrchní části nebo to, které s každým centimetrem dolů slábne. Na foto (zleva): Lipsy 2099 Kč, Guess 6990 Kč

V čem vyrazíte na nejbližší večírek vy? Napište nám.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama