Hlavní obsah

Šaty, které vypadají jako šperk? Modelky je milují, můžete i vy!

Foto: Profimedia

Překrásné blýskavé šaty si oblíbila například nizozemská moderátorka Sylvie Meis

14. 12. 2015

Chcete letos obléknout šaty, které nebude mít nikdo jiný? Vsaďte na ty bohatě zdobené. Víme, kde je pořídit a jak je k dokonalosti dotahují světové modelky.

Článek

Bohaté výšivky, obrazce z malých korálků, zlaté nitě a spousta flitrů. Ideálně všechno dohromady a ve velkém množství. Takový byl recept na skvosty z kolekce Balmain pro H&M. Letos se rodily pod rukama devětadvacetiletého designéra z Bordeaux Oliviera Rousteinga. Původně bylo cílem oslovit generaci třicátnic a přimět je k módnímu experimentování. Nakonec ale vznikly modely, které rozhodně neohraničují jen tuto věkovou kategorii. Jediné kritérium pro správnou nositelku je touha mít nekonečný glanc.

Nás z celé kolekce zaujaly dva modely – zlatočerný, na který vsadila modelka a televizní star ze slavné rodiny Kardashian Kylie Jenner (18) nebo španělská herečka Nerea Barros (34), a bílozlatý s černými nášivkami, které oblékly zase panenkovské typy, mezi které patří modelka a nizozemská moderátorka Sylvie Meis (37) nebo australská topmopelka Jessica Hart (29).

Foto: Profimedia

Které sluší tyto úžasné šaty víc? Kylie Jenner, nebo Nereji Barros?

Je čistě na vašich preferencích, zda se přikloníte k něžné andělské verzi nebo do společnosti vnesete ďábelskou eleganci. V každém případě budete okouzlující.

Foto: Profimedia

Nizozemsko, Austrálie... Láska k blýskavým šatům nezná žádné hranice

I když zdobené šaty samy o sobě budí dojem, že nesnesou cokoli dalšího, nenechte se zmást a oblékněte k nim výrazný pásek. Podívejte, jaký zvolila Kylie. Olivově zelená na semiši je celkově ozvláštní. Efektně ale vypadá i kombinace, která se objevuje na samotných šatech černá a zlatá. Na tu vsadila Nerea Barros.

Na nohu rozhodně neobouvejte lodičku, ale užijte si moment povýšení vysoce módními mušketýrkami. Naprosto famózně vypadají ty semišové a nenechte se limitovat délkou. Můžete je volit jen pár centimetrů nad kolena i v maxi prodloužení, které končí pod šaty – dokonalost sama.

I když... jednu chybičku tyto okouzlující skvosty přeci jen měly – stály v přepočtu 13 834 Kč (tmavé) a 16 355 Kč (bílé). My jsme pro vás ale našli podstatně levnější kousky, kterými docílíte velmi podobného looku. Podívejte se.

Foto: Archiv firem

Šaty z kolekce Balmain pro H&M stály majlant, na ty vpravo vám ale bude stačit jen 13 stovek. Na foto (zleva): Balmain pro H&M 13 834 Kč, H&M 1299 Kč

Foto: Archiv firmy

Velmi efektní jsou i barevné nebo čistě stříbrné výšivky. Na foto (zleva): oboje ASOS 4442 Kč, 3146 Kč

Foto: Archiv firmy

Sofistikovaný look podtrhnou i modely, které mají zdobné lemování. Na foto (zleva): oboje ASOS 3335 Kč, 2780 Kč

Foto: Archiv firem

Máte rády cvočky a kamínky? Pak vás zaujmou tyto modely. Na foto (zleva): Tamsin London 748 Kč, ASOS 2036 Kč

Foto: Archiv firem

Květované výšivky, nebo ornamenty? Které se vám víc líbí? Na foto (zleva): H&M 799 Kč, ASOS 2202 Kč

Foto: Archiv firem

Šaty z kolekce Balmain pro H&M měly zlaté aplikace. Vy to můžete na černobílém modelu vyřešit zlatým páskem. Na foto (zleva): Balmain pro H&M 16 365 Kč, Guess 5313 Kč

Foto: Archiv firem

Bílá výšivka na černém základu má zajistí slim efekt. Na foto (zleva): Halens 1999 Kč, H&M 899 Kč

Foto: Archiv firem

Cvoky a flitry se budou krásně třpytit ve večerním světle. Na foto (zleva): Lipsy 3560 Kč, ASOS 1046 Kč

Foto: Archiv firem

Zajímavé je i zdobení jen ve vrchní části nebo to, které s každým centimetrem dolů slábne. Na foto (zleva): Lipsy 2099 Kč, Guess 6990 Kč

V čem vyrazíte na nejbližší večírek vy? Napište nám.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.