Hlavní obsah

Sexy ženská povolání aneb Co muže nejvíc vzrušuje?

Foto: thinkstock

Barmanka či číšnice? Pro muže sexy holky, které stojí za to

Hasič, pilot nebo úspěšný lékař? To jsou sexy mužská povolání. Ale co ženy? Jaká dámská zaměstnání připadají mužům rajcovní a proč? Zeptali jsme se na to přímo pánů!

Článek

I muži mají své sny! Jen se jim nezdá o svalnatých hasičích, ale i v jejich představách jsou některá ženská povolání prostě velmi vzrušující.

Zdravotní sestřička

Vypadá to jako klišé, ale ne nadarmo patří kostým zdravotní sestřičky k základnímu sortimentu sexshopů. Dívky ve sněhobílém úboru s něžným čepečkem na hlavě, a hlavně s pečovatelskými schopnostmi muže vzrušují.

„Krásná, mladá opatrovnice, jejímž životním posláním je pečovat o vaše fyzické i duševní zdraví? Žena, která dokonale zná lidské tělo a o chlapa se prostě umí postarat po všech stránkách? Co víc si přát,“ směje se třicetiletý Filip, který svůj sen povýšil na realitu a se zdravotní sestřičkou žije.

Učitelka

Tato profese má zasloužené druhé místo. Ale zapomeňte na staré, protivné učitelky s tlustými dioptriemi a neforemnými plisovanými sukněmi z dob vašeho dětství. Představte si mladou ženu v upnutém kostýmku, na očích moderní brýle a v ruce ukazovátko. Je přísná, ale spravedlivá! A když budete zlobit, pěkně si to odskáčete!

„V prváku na gymplu jsem měl na angličtinu velmi krásnou asi třicetiletou profesorku, o které se mi zdálo hodně nemravných snů. A od té doby se to se mnou táhne, prostě si občas představuji, jak mě taková krasavice jako úplného zajdu zasvěcuje nejen do tajů toho, co obsahují školní osnovy,“ popisuje dvaatřicetiletý Jaroslav.

Foto: thinkstock

Mladá a krásná učitelka také není k zahození, obzvlášť, když je ochotna zabrousit i mimo školní osnovy

Servírka

Jsou ochotné, milé, usměvavé, jídlo a pití nosí až pod nos. Nevadí jim být v hospodě dlouho do noci, tolerantní jsou i v případě, že to pánové trochu přeženou s alkoholem. Servírky a číšnice mají všechno tohle v popisu práce. I tak je to sexy!

„Když zrovna nenarazíte na nějakou protivu, tak jsou to milé holky. Můžete s nimi zažertovat, ony kolem vás skáčou, a když mají takové ty roztomilé zástěrky, je to naprostá bomba. Přijde mi to hodně sexy. Skoro nikdy neodolám, a alespoň si s některou z nich trochu zaflirtuji,“ tvrdí osmadvacetiletý Radek.

Tanečnice u tyče

V tomto případě je to opravdu hodně o sexu a jakkoli to nemusí být pravda, pánové mají pocit, že holky, které v barech a na diskotékách tančí u tyče, jsou snadná kořist. A to je v určitých situacích sexy!

„Je to asi blbé, ale my chlapi máme pocit, že tyhle holky by mohly být lehce k mání, že je neurazí, když je plácnete po zadečku nebo když jasně řeknete, o co vám jde a na co máte zrovna chuť. Navíc, co si budeme povídat, tanečnice mají krásná pevná těla, která stojí za hřích,“ tvrdí jednatřicetiletý Pavel.

Foto: thinkstock

Tanečnice pány lákají nejen krásným vysportovaným tělem, ale i tím, že se nejspíš nejedná o žádné upejpavky

Jeptiška

Zakázané ovoce chutná nejlépe! Jeptišky svůj život zasvětily úplně něčemu jinému než sexu a milostnému poblouznění, ale je spousta pánů, kteří by jim rádi ukázali, jak velkou chybu udělaly. Navíc, jakkoli se to zdá neuvěřitelné, i úbor jeptišek je velmi sexy!

„Je to vzrušující, když vidíte, že je v tom hábitu schovaná mladá a hezká holka, když sledujete její krásné oči a něžnou tvářičku, přitom si můžete jen představovat, jak asi vypadají její křivky. A řekněte mi, který chlap si alespoň jednou v životě nepředstavil, jak takhle zbožnou dívku přesvědčí o tom, že on je ten pravý bůh,“ směje se třiatřicetiletý Patrik.

Tak co, živíte se některým z těchto sexy povolání?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.