Hlavní obsah

Sjednoťte celý byt originálním a elegantním nábytkem

Foto: Nábytek Harmonia, Obývací sestava II Annie - šedá/dub tortuga

Obývacímu pokoji můžete vdechnout nový život změnou výmalby, osvětlení a doplňků. Pokojové rostliny dodají interiéru šťávu

Nadchnete se pro obývací pokoj, ale do předsíně nebo ložnice už nemůžete sehnat nic podobného? Odradí vás nakonec roztříštěnost nabídky od jakýchkoliv proměn interiéru? Neobvyklé barevné provedení nábytku Annie nadchne a snadno vybavíte celý byt elegantním, a přitom originálním způsobem.

Článek

První, co příchozí při vstupu do domu uvidí, je předsíň. Již na první dojem by měla působit mile, útulně a prakticky. Existuje mnoho stylů, druhů dekorů, typů materiálu a není jednoduché vše zkombinovat tak, aby celek působil nenuceným dojmem. Pokud nechcete postupovat metodou pokus omyl, vybírejte z nabídky pouze jednoho výrobce. Pod jedním názvem kolekce naleznete obvykle široké spektrum nábytku v jednotném stylu. Například nás uchvátil neotřelý design šedé varianty kolekce Annie. Prolíná v sobě charisma venkova a prvky moderny. Skvělou zprávou je, že nabídka této kolekce je dostatečně bohatá. Jak by měla vypadat konkrétně vaše předsíň? Odhalený věšákový panel nebo zavřená skříň? Můžete mít obojí! Ihned při vstupu do bytu se tak můžete cítit jako na francouzském předměstí.

Foto: Nábytek Harmonia, Předsíň Annie I - šedá/dub tortuga

Pokud máte svršků více, volte uzavřenou skříň a věšáky nechte volné pro návštěvu. Skvělou volbou je předsíňová sestava Annie

Stejně můžete uvažovat i o ložnici. Láká-li vás romantika ložnice ve stylu francouzského venkova s oblými detaily nábytku, mosaznými úchytkami a s postelí s vysokými čely, s kolekcí Annie nešlápnete vedle. Stylová šedá barva v kombinaci s dubovým dřevem zajistí harmonické probuzení do každého dne. Součástí každé ložnice by měla být i toaletka, kde se před ulehnutím do postele odlíčíte. Veškerý make-up můžete mít pěkně pohromadě, aniž by zabíral místo v koupelně.

Foto: Nábytek Harmonia, Ložnice III Annie - šedá/dub tortuga

Tlumené tóny v ložnici navodí tu správnou relaxační atmosféru a úložný prostor pod postelí schová ložní prádlo přes den

Kromě nábytku vždy pamatujte na pravidlo jednoty i co se týče dekorací a doplňků. Něžné fialkové, růžové, šedé i krémové odstíny textilií kombinujte tón v tónu. Bát se nemusíte ani sytě fialové. Připomíná bohatě kvetoucí levandulové lány, které se k večeru barví do tmava. Vsaďte na textilie, jako je len, bavlna či juta. Ideální je mít v interiéru také živé květiny ve vázách nebo suché vazby lučního kvítí.

Foto: Nábytek Harmonia, Obývací sestava I Annie - šedá/dub tortuga

Obývací pokoj lze v tomto stylu vybavit i v docela jednoduché, až minimalistické sestavě, přesto bude vyzařovat teplo domova

Pro doladění obývacího pokoje v tomto stylu doporučujeme zakomponovat jutové košíky vystlané látkou, pokojové květiny a svíčky. Vitríny je možné doplnit osvětlením a umocnit příjemnou atmosféru, která celou místností prostupuje. Sladit celý byt rozhodně není jednoduché, ale vězte, že pokud se budete držet tohoto konceptu, rozhodně nešlápnete vedle.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek