Hlavní obsah

Staňte se bohyní v žehlení košil

Naučte se několik fíglů, které vám urychlí žehlení až o polovinu

Správně vyžehlená košile je otázkou cti každého muže. Avšak této dokonalosti vždy předchází zdlouhavý proces žehlení, který pro ne až tak vycvičené profíky může být poměrně náročný.

Článek

Pokud chcete potěšit vašeho muže krásně nažehlenou košilí, dodržte pár fíglů a pořiďte si výkonnou žehličku, se kterou košili zpacifikujete raz dva.

Nosí váš manžel nebo přítel každý den do práce košili? Jednoduchou matematikou tak spočítáme, že je v pátek v koši na špinavé prádlo pohozeno na 5 kusů košil, které čekají na Vaše vyprání a vyžehlení. A to nemluvě o vašich halenkách! Jelikož žádná žena nechce trávit žehlením půl den svého víkendu, dodržte pár jednoduchých fíglů, které vám zrychlí vaše žehlení až o polovinu.

Začít byste měly okamžitě po vyprání. Mokré košile nevěste na sušák, ale mějte pro ně připravené ramínko, na kterém košili usušíte. Před pověšením na ramínko zapněte knoflík hned u límečku a poté alespoň další dva knoflíky, aby si košile udržela svůj původní tvar. Sušením na ramínku zabráníte, aby se látka mačkala, a košile se vám bude ve výsledku žehlit mnohem lépe.

Dobrá žehlička k nezaplacení

Je velice důležité mít dobrou a kvalitní žehličku s výkonným napařováním. Pokud chcete mít své prádlo vyžehlené raz dva, vyzkoušejte chytrou systémovou žehličku Philips PerfectCare Elite, která má na svém kontě nesporné množství výhod, které vám vaše žehlení neuvěřitelně zjednoduší.

S touto žehličkou se vůbec nemusíte soustředit na to, jak košili svého muže žehlíte. Prostě ji rozprostřete na prkno, žehličku zapněte a žehlete. Během používání nemusíte brát ohledy na nastavení stupňů a programu na žehličce, se vším si dokáže poradit úplně sama. Žehlička je totiž vybavena unikátní technologií OptimalTEMP, se kterou není potřeba nastavovat teplotu jako na běžné žehličce pro různé typy tkaniny nebo oděvu.

Žehlička je díky této technologii velmi šetrná k materiálu košile, tedy se nikdy nemusíte obávat, že byste ji jakkoli poničili nebo spálili. Žehlička je vybavena externím zásobníkem na vodu, tedy během žehlení máte pocit, že je tento pomocník lehký jako pírko. Žehlička se navíc může pochlubit žehlicí plochou T-ionicGlide, která se nejen nikdy nepoškrábe, ale díky svému speciálnímu patentovanému materiálu klouže po povrchu tkaniny lehounce jako nic.

Vyzkoušjte žehličku Philips PerfectCare Elite

Řekněte sbohem vodnímu rozprašovači

Rozhodně nikdy nepodceňujte výběr žehlicího prkna. Čím větší prkno máte, tím pro vás lépe. Svoji košili si tak prakticky a pohodlně na celou plochu prkna rozložíte a díky tomu eliminujete vznik případných přehybů a zmuchlanin, které mohou vzniknout při manipulaci s ní.

Pokud jste byla dříve zvyklá používat klasický rozprašovač, který košili před žehlením navlhčil, aby byl výsledek vyžehlení o to efektivnější, s žehličkou Philips PerfectCare Elite již tento krok můžete s klidem vynechat. Žehlička má neuvěřitelně výkonný motor s parním napařováním, které jemnou látku košile napaří tak dokonale, že je výsledek již po jednom přejetí jako od profesionála.

Pokaždé, když začínáte košili žehlit, začněte od manžet na rukávech. Poté pokračujte rukávy. Pamatujte, že čím lépe látku na rukávech vyrovnáte, tím více eliminujete zažehleniny, které na látce vznikají. Vše je jen věcí praxe a trpělivosti.

Od manžet přejděte k límečku, který přejeďte několika tahy. Poté umístěte žehlenou košili na přední díl žehlicího prkna částí ramen a levou i pravou stranu vyžehlete. Nyní vyžehlený límeček ohrňte a zapněte první knoflík u krku. Košili navlečte přes zapnutý knoflík přední stranou na žehlicí prkno a vyžehlete celou přední stranu košile. Pomáhejte si posunováním košile po žehlicím prkně tak, aby ve výsledku byla celá přední strana košile vyžehlená. Košili poté pomalu otáčejte kolem prkna, abyste ji vyžehlila kompletně po celém obvodu.

Pokud chcete, aby byl výsledný efekt co nejlepší, použijte nakonec žehličku Philips PerfectCare Elite, která díky svému silnému napařovacímu motoru může menší nedokonalosti dožehlit silou páry. Košili jen pověste na ramínko a párou vycházející z žehličky párkrát přejeďte kolmo k vyžehlenému materiálu. Učený z nebe nespadl, avšak věřte, že u dvacáté košile vám to půjde lépe než kdy předtím.

Pokud chcete tento malý zázrak v podobě skvělé žehličky Philips PerfectCare Elite vyzkoušet, máte nyní jedinečnou možnost. Pokud si v období od 1. 3. do 31. 12. 2016 žehličku zakoupíte a poté vám nebude z jakéhokoli důvodu vyhovovat, můžete ji do 90 dnů od koupě vrátit s garancí vrácení vašich peněz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek