Hlavní obsah

Svět slavných: Madonna jako infantilní diblík

Foto: Profimedia.cz
10. 10. 2018

Popová zpěvačka nasbírala miliony srdíček za fotku s Prahou, herečka ze „Zoufalek“ se svěřila, že prodělala rakovinu, a Madonna by si měla nutně naordinovat digitální detox. Co všechno se událo v #insta světě za poslední měsíc?

Článek

Nebojte, sledujeme všechno! I tentokrát jsme prošli instagramové profily slavných a vytáhli z nich příspěvky, které vzbudily nejvášnivější reakce. Co na sebe v posledních týdnech celebrity prozradily?

Odskočila si Selena na plastiku?

Foto: Profimedia.cz

Jen málokterá fotka na Instagramu spustila za poslední dobu takovou lavinu komentářů! Zdánlivě neškodný záběr zpěvačky Seleny Gomez (26) z pátečního večera (mimochodem, její účet @selenagomez patří se 143 miliony sledujících k těm vůbec nejúspěšnějším) totiž vyvolal otázku, kde najednou zpěvačka vzala tak velká prsa. Zatímco Selena mlčí a k možné plastické operaci se nevyjadřuje, na internetu se každý den objevují nové články řešící její hrudník. Ať už je to jakkoli, hlavně že je spokojená sama Selena a přiťukáváme na zdraví!

Pětiletá dcera Kim miluje make-up

Foto: Profimedia.cz

Jak se zdá, pětiletá dcera Kim Kardashian (37) se „pomamila". Malá North, která má ještě dvouletého bráchu Sainta a osmiměsíční sestru Chicago, miluje líčení stejně jako její slavná máma. Kim totiž na svém účtu @kimkardashian zveřejnila fotku, na které se North chlubí oranžovými linkami, sladěnými s jejími šaty. A rozhodně nejde o její první zkušenost s líčidly. Holčička si nedávno za máminy asistence zkoušela i konturování, které právě Kim proslavila. Co myslíte, není to trochu brzy?

Apple je celá máma

Foto: Profimedia.cz

Herečka Gwyneth Paltrow (46) se na @gwynethpaltrow pochlubila společnou fotkou s dcerou. Čtrnáctiletá Apple je matce neuvěřitelně podobná a rozhodně nezapře ani slavného tátu, frontmana skupiny Coldplay Chrise Martina (41). Mimochodem, 29. září se Gwyneth podruhé vdala. Po rozvodu s Chrisem našla štěstí v náručí televizního scenáristy Brada Falchuka (47). Gratulujeme!

Zendaya v Praze

Foto: Profimedia.cz

Americká zpěvačka a herečka Zendaya (22) patří k nejsledovanějším mladým hvězdám současnosti a na Instagramu (@zendaya) už nasbírala téměř 53 milionů sledujících. A s těmi všemi se podělila o fotku z města, které určitě všichni snadno rozpoznáte. Ano, jde o Prahu, kde Zendaya natáčí nový film. Máme radost, že příspěvek s hlavním městem nasbíral miliony srdíček a komentářů, jak je Praha nádherná. Díky za propagaci, Zendayo!

Andílek s vitiligem

Foto: Profimedia.cz

Modelka Winnie Harlow (24) má důvod k úsměvu! Navzdory kožní nemoci vitiligo se totiž probojovala do party dokonalých, spodní prádlo předvádějících „andílků“ Victoria’s Secret, což je v modelingu považováno za obrovskou prestiž. Winnie byla přitom na základní škole šikanovaná a nedovede spočítat, kolikrát na ni kvůli skrvnité pokožce děti bučely a přirovnávaly ji ke krávě. Modelku, která se ještě coby Chantelle Brown-Young (Winnie Harlow je pseudonym) objevila v sérii „Amerika hledá topmodelku“, můžete sledovat na @winnieharlow

Všeho moc škodí, Madonno

Foto: Profimedia.cz

Jasně, tyhle filtry nás nějakou dobu bavily skoro všechny, éra instagramových kočiček je ale dávno pryč. A nad čím se dá mávnout rukou u náctileté slečny, už vůbec nechápeme u hvězdy, jako je Madonna, které bylo v srpnu rovných šedesát let. Zpěvačka tráví na Instagramu snad každou volnou minutu, a my bychom jí tak kromě ignorování „diblíkovských“ filtrů vřele doporučili i být více času off-line. Madonniny exhibice můžete na vlastní nebezpečí sledovat na @madonna

„Zoufalka“ přiznala rakovinu

Foto: Profimedia.cz

Ačkoli se to tak může zdát, sociální sítě nejsou jen povrchní zábava a bizarnosti. Spousta lidí, hvězdy nevyjímaje, se tu dělí i o své životní příběhy a osobní boje. Herečka Marcia Cross (56), kterou si budete pamatovat jako zrzku Bree ze seriálu „Zoufalé manželky“ (2004–2012), uveřejnila fotku s kraťoučkými vlasy a přiznáním, že nedávno prodělala rakovinu konečníku. O její nemoci přitom široká veřejnost nevěděla a sama Marcia ji oznámila až ve chvíli, kdy se uzdravila. Herečka napsala, že je vděčná a neskutečně šťastná, že je naživu, ale zároveň se svěřila, že ji přece jen mrzí ztráta vlasů. Srdíčko jí můžete udělit na jejím účtu @reallymarcia

Baví vás Instagram? Nezapomeňte nám napsat, koho sledujete nejraději, a zajděte i na náš účet @prozenycz.  

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek