Hlavní obsah

Učitelkám s vtipem: Těmihle dárky ke konci školního roku opravdu zabodujete

Foto: Tomáš Rubín

Zbývá jen pár dnů a děti si konečně půjdou pro vysvědčení. Nechte letos plavat klasický pugét a vyrobte místo toho originální dárek. Přizvěte děti, bude vás to bavit. Všechny!

Článek

Poslední dny školního roku jsou spojovány nejen s vysvědčením, ale i s nekonečnými frontami před květinářstvím. Vzít velkou luční, nebo klasiku z růží? Chcete-li se letos vyhnout těmto taškařicím, vsaďte na originalitu a vyrobte vlastní dárek.

Že už jste unavení a nemáte moc představivosti? Mrkněte na naše tipy. Nejsou to honosné dary, spíš pozornosti, ve kterých jde o nápad. Samotná realizace už záleží na vás. Hlavně si vezměte na pomoc děti, případně je nechte tvořit samotné. Vznikne dárek skutečně od srdce.

Vy jste má, levandulová…

Foto: Tomáš Rubín

Teď je ten správný čas vyrazit na levanduli, ať už na záhon, nebo na trh

Sušená levandule je kytička i pozornost v jednom. Koupíte ji v předstihu, nic vám neuvadne. Přidejte i pytlíček čerstvých kvítků, který svou vůní doslova omámí. Paní učitelka ho využije při usínání.

Tip: Kupte kytičku i pro sebe a vyrobte si koupel, olejíček a sprej na žehlení s levandulí nebo si upečte vláčnou bábovku s výraznou vůní.

Holky z naší školky

Foto: Tomáš Rubín

Takovýhle dárek půjde syn nebo dcera předat opravdu hrdě. Vždyť si na něm dal záležet

Dárek pětiletého by měl odpovídat jeho věku. Co na tom, že není ideální. Nechte školkáčky nabarvit malý květináč a společně nalepte po obvodu mušličky. Bazalku kupte v sámošce a oddělte jen odpovídající malou část. I společné zasazení do hlíny může být objevné.

Sladké srdcování nebo srdeční sladkost

Foto: Tomáš Rubín

Smajlíci jsou roztomilí a spolehlivě vymámí úsměv

Nespletli jsme se, nezatoulala se nám sem fotka z Vánoc. To jen linecká srdíčka patří mezi nejjednodušší náplně home made sladkých košíčků. Těsto je supersnadné (máme hned tři varianty) a efekt ohromný! Ovšem jestli je budete dělat v předstihu, někam je schovejte, nebo se vysvědčení nedočkají…

2 v 1 aneb žlutá k žluté

Foto: Tomáš Rubín

Poznali jste jako základ ananas?

Slunečnici v kombinaci s lučními květy jste koupili loni a měla úspěch? Tak letos naaranžujte tutovou kombinaci na něco jedlého, třeba ananas.

Mamí, já něco nakreslím

Foto: Tomáš Rubín

Ten váš kluk se už umí podepsat? Paráda

Darovat obyčejnou bonboniéru se musí umět! Dodejte jí punc originality kresbou vašeho syna nebo dcery. Paní učitelku dojme. Zaručeně!

A je fakt k jídlu?

Foto: Tomáš Rubín

Hromada vitaminů v květináči

Ovocnou kytku můžete koupit, ale proč si ji nevyrobit vlastnoručně? Stačí pořídit meloun, jahody, borůvky a ananas. Vykrajovátka určitě máte. Jen si v den D přivstaňte. Nejlépe vypadá čerstvá.

A ještě jednou bonboniéra…

Foto: Tomáš Rubín

Hodně osobitý dárek, který mezi ostatními nezapadne

Balení čokoládových srdíček stačí opatřit papírovou ozdobou (klidně dětmi vyrobenou), vysmátou fotkou a roztomilý dárek je na světě.

Vtip na druhou

Foto: Tomáš Rubín

Pokojovka jako dárek taky není k zahození

Až večer před předáním vysvědčení zjistíte, že objednaný pugét nikdo nevyzvedl a cukrátka se u vás doma neudrží, tady je záchrana. Kytku v květináči opatřete vtipnou kartičkou, přidejte tematicky laděnou proprietu a jděte klidně spát. Dárek je připraven.

Tak co, načerpali jste inspiraci? Nebo zůstanete u klasické kytičky?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek