Hlavní obsah

Víte, co se bude nosit v září? My ano! Co říkáte na nové kolekce?

Foto: Eva Malúšová

Prohlédněte si s námi ty největší zářijové trendy!

Déle už vás napínat nebudeme. V módních tipech na září vám poprvé odtajníme několik trendů nadcházející sezony. Nevíme, jak vy, ale my jsme konečně objevili důvod, proč se těšit na podzim.

Článek

Dnešní módní story můžete brát jako malé naťuknutí. Poté, co jsme vám dlouhé týdny servírovali letní trendy, se pomalu přesouváme k podzimu. Se stylistkou Irenou vám přiblížíme několik módních novinek a zároveň poradíme, jak nové kusy skamarádit s těmi, co už máte v šatníku. Těšíte se?

Šaty ještě neodkládejte

… a zkuste je využít novým způsobem! Pro následující účel se budou hodit zejména volně střižené. Zapátrejte v šatníku – máte je? Výborně! Teď už je jen spárujte s užšími kalhotami! Plusové body získáte za podpatky.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (Lindex, 999 Kč), kalhoty (F&F, 469 Kč), boty (Marks & Spencer, 999 Kč), psaníčko (Orsay, 949 Kč), náramky (Pandora, info o ceně v obchodě), prsten (Pandora, 2390 Kč)

Pořiďte si rolák

Ideálně ten, který je volnějšího střihu. Oversize bude v nadcházejících měsících velkým trendem a pro hraje i jeho pohodlí. Obezřetné buďte v případě, že máte plnější postavu. Přidávat na objemu se v tomto případě příliš nevyplácí. A mimochodem, co říkáte na návrat kalhotové sukně?

Foto: Eva Malúšová

Na foto: kalhotová sukně (Lindex, 799 Kč), rolák (Lindex, 799 Kč), náramky (H&M, 179 Kč/kus), boty (Baťa, 1499 Kč), náušnice (Lindex, 299 Kč)

Jedna vesta, několik kombinací

Módní vestu se rozhodně vyplatí mít v šatníku. Důvod? Je nesmírně variabilní! Nosit ji můžete s obyčejným tílkem, trikem, s klasickým svetrem i rolákem a zapomínat nesmíme ani na šaty… Vymyslíte další kombinaci?

Foto: Eva Malúšová

Na foto: koženkové kalhoty (Orsay, 499 Kč), tílko (Topshop, 599 Kč), vesta (Topshop, 1799 Kč), boty (Baťa, 999 Kč), náhrdelníky (Marks & Spencer, kratší 369 Kč, delší dvojitý 449 Kč), náušnice (H&M, 149 Kč/set), prsteny (H&M, 499 Kč/set prstenů a náramků)

Investujte do kůže

Kůže se na seznamu podzimních trendů objevuje pravidelně a ne, ani tento rok nebude výjimkou. Kožená sukně nás nejvíce baví odlehčená jednoduchým bavlněným tričkem, dobře ale bude vypadat také s kontrastním krajkovým topem. Oprášit můžete i oblíbenou parku.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: kožená sukně (Lindex, 4499 Kč), triko (Marks & Spencer, 299 Kč), parka (Topshop, 2499 Kč), boty (F&F, 209 Kč), sluneční brýle (F&F, 179 Kč), náhrdelník (Tosphop, 599 Kč), prsten (Mohito, 149 Kč), náramek (Mohito, 49 Kč), kabelka (New Yorker, 399 Kč)

Foto: archiv firem

Kterou sukni si nastěhujete do šatníku? Koženkovou ASOS, tu z Manga nebo si připlatíte za pravou kůži v H&M?

Vítejte v sedmdesátkách!

Znovu. Po jaru/létu v retro duchu nastupujte módní podzim, který je ovlivněn stejnou érou. Pokud jste si ještě nepořídily kalhoty do zvonu, budete mít druhou šanci. Zaměřit se doporučujeme na ty s vyšším pasem. Kromě toho, že jsou v kurzu, sedí většině žen mnohem lépe než nízké bokové střihy.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: džíny (Lindex, 999 Kč), halenka (Mohito, 699 Kč), šátek (Lindex, 399 Kč), boty (F&F, 499 Kč), semišová kabelka (Mohito, 1499 Kč), náušnice (Lindex, 199 Kč), náramky (H&M, 499 Kč/set náramků a prstenů)

Proužkovaná

Širší nebo užší, horizontální nebo vertikální – na formě nezáleží. Pruhy se přehoupnou i do podzimní sezony a skvěle vyniknou na šatech. Líbí?

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (Topshop, 2499 Kč), boty (Baťa, 1399 Kč), náramky (Topshop, 299 Kč), kabelka (Mohito, 799 Kč), sluneční brýle (F&F, 249 Kč), náušnice (H&M, 149 Kč)

Foto: archiv firem

Jsou malé, ale o to krásnější! Kabelky s řetízkovým uchem patří ke klasice, která nepřestává bavit

Spojení sezony: kůže + denim!

Pokud jste si myslely, že to těm dvěma nemůže fungovat, přesvědčíme vás o opaku. Inspirujte se tipem stylistky Ireny a zkombinujte kožené nebo koženkové šaty s lehkou džínovou košilí. Pozornost zaměřte také na boty, šněrovací placky jsou momentálně obrovským hitem.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: košile (Topshop, 1499 Kč), koženkové šaty (Orsay, 1499 Kč), boty (Topshop, 999 Kč), náhrdelník (Lindex, 499 Kč), náramek (Lindex, 129 Kč), náušnice (H&M, 149 Kč/set)

Která sestava nejvíce zabodovala u vás? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama