Hlavní obsah

Výběr interiérových dveří ulehčí počítač

Vybíráte nové dveře pro svůj byt? Než začnete běhat po obchodech, zkuste využít výhod informační dálnice 21. století. Aplikace společnosti SOLODOOR dovolují na otravné pojíždění zapomenout a ty pravé dveře nalézt díky počítači a internetu.

Článek

Takzvaný konfigurátor dveří na adrese www.solodoor.cz umožňuje se jednoduše orientovat v široké škále modelů a sestavit si dveře podle přání. V konfigurátoru může uživatel kombinovat různé modely, dezény povrchu (CPL, fólie, dýha apod.), typ prosklení, další doplňky a technické podrobnosti (rozměr dveří, pravé nebo levé dveře, obložkové zárubně). Okamžitě získává perfektní obrázek dveří a také přehled o ceně zvolené sestavy.

Efektní kontrast tmavých vchodových dveří a světlé podlahy ve vstupní hale

Vizualizace dveří v interiérech

Vizualizace dveří v interiérech („běhají“ také na www.solodoor.cz) posouvají možnosti výběru dveří ještě o mílový krok dál. S jejich pomocí totiž můžete posoudit, jak určitý model vypadá přímo v kuchyni, obývacím pokoji, ložnici či chodbě. Obě aplikace jsou propojeny, takže sestavu zvolenou v konfigurátoru lze následně zobrazit přímo v interiéru bytu. Ve vizualizacích je nyní k dispozici celkem 16 různých variant interiérů. V každém interiéru může uživatel měnit barvu stěn a podlah a zároveň sledovat, jak tato barevná úprava ladí se dveřmi. Nebo se nabízí i opačný postup – tedy k vybrané barvě stěny či podlahy hledat v sortimentu SOLODOOR ty nejhezčí dveře. A pro zvolenou optimální volbu pak nalézt cenu v konfigurátoru.

Strukturovaná skla (v tomto případě model kůra čirá) propouští do ložnice světlo, ale zároveň zachovávají intimitu

Sněhobílý POLAR

Modelů, které můžete vyzkoušet v konfigurátoru a vizualizacích, je celá řada. Začněte třeba letošní žhavou novinkou – modelovou řadou POLAR, která přináší klasickou, ale přesto stále neokoukanou a v mnoha interiérech bezkonkurenční bílou barvu dveří. Exkluzivní řadu POLAR tvoří bílé profilované dveře s vysoce kvalitním lakovaným pololesklým povrchem na velmi odolné HDF desce. Zajímavým grafickým prvkem jsou svisle či vodorovně frézované drážky na povrchu dveří.

Strukturované povrchy dveří

Světový hit s mimořádně atraktivním vzhledem představují takzvané strukturované povrchy, které věrně napodobují přírodní vzhled dřeva. Speciální povrch SOLO 3D společnost SOLODOOR poprvé představila u své modelové řady GABRETA.

Dveře GABRETA díky decentnímu prosklení propustí do kuchyně světlo

K trojrozměrnému povrchu ve variantách eben, bambus a cremeline přidali v SOLODOOR možnost volby z devíti variant fólie (například ořech, dub či olše). Řada GABRETA, kterou vedle exkluzivních verzí povrchu charakterizuje také decentní prosklení, se zabydlela ve střední cenové kategorii, svým designem a kvalitou však zamířila o třídu výš. Proto si vybojovala u zákazníků mimořádnou oblibu. Na neustále rostoucí popularitu řady GABRETA zareagovala společnost SOLODOOR podstatným rozšířením nabídky povrchů. Dveře GABRETA tak lze nyní získat také ve všech variantách odolných CPL povrchů. Zákazníci mají k dispozici dalších 14 nových možností volby dezénu dveří GABRETA, například provedení buk, dub, kalvados, třešeň, dub příčný, ale třeba i prostou bílou či šedou barvu.

Ale tou nejdůležitější zprávou je, že dochází k rozšíření nabídky o zcela nové strukturované povrchy SOLO 3D, a to ve variantách dub přírodní a dub bělený. Kromě řady GABRETA navíc nově SOLODOOR rozšířil nabídku těchto elegantních strukturovaných povrchových úprav i na modelové řady SONG, STYL, EXCELENT či SONET.

Takže, než se vydáte shánět nové dveře po prodejnách, zkuste si nejprve v teple a klidu domova „zasurfovat“ v konfigurátoru a vizualizacích na www.solodoor.cz a najít dveře svých snů!

Reklama

Související témata: