Hlavní obsah

Vybírejte dveře zcela jinak

Zapomeňte na běhání po prodejnách a vybírejte nové dveře jinak. Revoluční aplikace SOLODOOR umožňuje do počítače nahrát fotku vlastního interiéru, a pak v pohodlí domova hledat nejvhodnější dveře.

Článek

Výběr nových interiérových dveří do bytu či rodinného domu představuje celkem významnou investici. Každý proto svoji volbu pečlivě zvažuje. Orientovat se v desítkách modelů dveří a vytipovat ty pravé není jednoduché. Zákazníci často váhají s rozhodnutím, protože si nedovedou přesně představit, jak se konkrétní dveře budou hodit do jejich bytu. Dveře v reálném interiéru totiž vypadají jinak než vystavené v prodejně či na obrázku v katalogu. Společnost SOLODOOR, přední domácí výrobce dveří a zárubní, tento problém vyřešila originálním počítačovým programem, který rozhodování zásadním způsobem ulehčuje.

Dveře GABRETA díky decentnímu prosklení propustí do kuchyně světlo

Úspora času a pohodlí domova

SOLODOOR na internetových stránkách www.solodoor.cz spustila aplikaci „Vizualizace dveří“, která umožňuje do počítače nahrát fotografii vlastního obývacího pokoje, kuchyně či ložnice a poté libovolně zkoušet, který model a dekor dveří s interiérem nejlépe ladí. Celý výběr dveří tak může proběhnout v klidu domova u obrazovky počítače, odpadá jakékoli zdlouhavé prohlížení katalogů, letáků nebo pojíždění po prodejnách, a hlavně nejistota spojená s tím, jak budou vybrané dveře vypadat u vás doma. Vizualizace tedy výrazně spoří čas a současně poskytuje perfektní vodítko pro nejlepší volbu.

Strukturovaná skla (v tomto případě model kůra čirá) propouští do ložnice světlo, ale zároveň zachovávají intimitu

Dveře na míru

Práce s aplikací je velmi jednoduchá a její intuitivní ovládání bez problémů zvládnou všichni běžní uživatelé počítače. První krok po otevření aplikace představuje nahrání fotografie vlastního interiéru. Následuje editace polohy dveří – uživatel v obrázku umístí obdélník do prostoru, kde chce mít dveře. Nejčastěji samozřejmě do stávajícího dveřního otvoru, není problém ovšem dveře situovat i jinam, kde zatím nejsou, ale kde o nich třeba uvažuje.

V dalším postupu pak již stačí prohlížet, jak jednotlivé modely dveří pasují do interiéru. Uživatel přitom může průběžně měnit modelové řady, barevné dekory či typ prosklení. Zároveň jedním kliknutím získá informaci o ceně zvolené sestavy. Ve finále pak systém umožňuje vysněnou kombinaci uložit do počítače, odeslat e-mailem nebo se s ní pochlubit na Facebooku. Díky tomu můžete svůj výběr okamžitě konzultovat například s architektem nebo prostě jen s přáteli.

Efektní kontrast tmavých vchodových dveří a světlé podlahy ve vstupní hale

Inspirativní vzorové interiéry

Pokud kromě výměny dveří zvažujete i zásah do celkové vizáže bytu, máte ve vizualizacích k dispozici i inspiraci v podobě osmi modelových interiérů (například ložnice, obývací pokoj, kuchyně, chodba), kde lze zcela identicky zkoušet různé varianty dveří. V každém interiéru může uživatel měnit barvu stěn a podlah a zároveň sledovat, jak tato barevná úprava ladí s dveřmi. Nebo lze zvolit opačný postup – tedy k vybrané barvě stěny či podlahy hledat v sortimentu SOLODOOR ty nejhezčí dveře.

Perfektní přehled díky konfigurátoru

Systém vizualizací je navíc provázán s takzvaným konfigurátorem dveří, který poskytuje dokonalý přehled o celém sortimentu SOLODOOR. V konfigurátoru může zákazník kombinovat různé modely, dezény povrchu, (CPL, fólie, dýha a podobně), typ prosklení, další doplňky a technické podrobnosti (rozměr dveří, pravé nebo levé dveře). Okamžitě získává perfektní obrázek dveří a také přehled o ceně zvolené sestavy.

Zkuste vybírat interiérové dveře moderně. Vyfoťte svůj byt, a pak už jen surfujte ve vizualizacích na www.solodoor.cz. Určitě naleznete dveře svých snů! A ve vynikající kvalitě potvrzené známkou CZECH MADE! Právě společnost SOLODOOR totiž jako jediná mezi výrobci dveří získala certifikát kvality CZECH MADE pro celý svůj sortiment, který v současné době zahrnuje 17 modelových řad s desítkami možností volby povrchové úpravy, barevného dekoru nebo prosklení. Jako jediný výrobce v Česku navíc poskytuje SOLODOOR 5 let záruku na kompletní sortiment.

Reklama

Související témata: