Hlavní obsah

Výherkyně 8 milionů korun ve Sportce prozradila své plány

Foto: iStock Photo

Ilustrační fotoFoto: iStock Photo

Rodinu této čtyřicátnice čeká balení kufrů. Sportka jí totiž přihrála 8 461 599 Kč a výherkyně má jasno. Sobě, manželovi a dceři za ně pořídí pěkný domek. Není to přitom první výhra, na niž si žena ve Sportce přišla. Už dříve jí loterie nadělila 15 tisíc.

Článek

Jak nám při návštěvě budovy Sazky prozradila, cítí se jakožto čerstvá milionářka mnohem šťastnější. „Nechci své štěstí stavět na penězích, ale dost se mi teď ulevilo. Žijeme v celkem nejisté době a je obrovská výhoda nemuset se strachovat o každou korunu. A konečně si budeme moct pořídit své vytoužené bydlení,“ usmívala se.

Štěstí si podmínky neklade

Výherní tiket si pořídila v obchodě poté, co vyřídila běžný nákup a chtěla si udělat radost něčím pro sebe. Poprvé si vsadila přibližně před dvaceti lety a od té doby párkrát do měsíce neodolá a vyzkouší štěstěnu.

„Nijak pravidelně nesázím a pro tiket si zajdu asi dvakrát nebo třikrát měsíčně. Proto mě výhra opravdu šokovala, a než jsem svému štěstí uvěřila, musela jsem si tiket několikrát překontrolovat,“ vyprávěla.

„Jsem opravdu spokojená!“

Kromě stěhování ale žádné velké životní změny neplánuje a nehodlá měnit ani práci, kterou má opravdu ráda. Výhra sama o sobě její život otřásla v základech a nálepka milionářky je podle ní změna dostatečně velká.

Žena přitom věří, že finance nijak neovlivní ani její povahu. „Zatím jsem o výhře řekla jen svým nejbližším. Počítám s tím, že dříve nebo později se to dozví více lidí, ale nemyslím si, že je v tomhle ohledu nutné někam spěchat.“

O tiket se nebála

Na závěr nám výherkyně prozradila, že se o tiket vlastně vůbec nebála a věřila tomu, že když jí štěstěna zase jednou pořádně dopřála, nebude natolik krutá, aby jí tuhle radost hned sebrala. Sázenku proto na rozdíl od většiny výherců ani nikam neschovávala.

Nyní si prý se sázením dá na chvilku pauzu, přestat ale rozhodně nehodlá a už se těší, až své štěstí pokusí znovu. A tentokrát pro něj nejspíš vyrazí ze svého nového obydlí.

Zahrajte si o stovky milionů i vy

Chcete se i vy přestěhovat do lepšího, ale finance vám nepřejí? Díky Sportce můžete tyhle trable hodit za hlavu! Klikněte si pro svůj tiket.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni.

Hraj s rozumem | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Reklama