Hlavní obsah

Lepší sex snadno a rychle!

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Stačí malá změna a už je to jiné

Dovnitř a ven. Dovnitř a ven. Jenom o tom že je ten sex? A co změna stylu nebo fantazie? Pokrčit, ohnout, roztáhnout nohy nebo nasměrovat penis o milimetr vedle a hned je tu nový pocit!

Článek

Ať už při milování upřednostňujete jakoukoli polohu, vždy u ní záleží na tom, v jaké poloze se nacházejí vaše nohy, tedy ty ženské. Pokrčit, narovnat, sevřít, nebo roztáhnout? O tom to vlastně je, neboť postavení nohou určuje, jak hluboko se penis dostane do pochvy. Natažené nohy kupříkladu nedávají penisu takový prostor, a proto je proniknutí mělčí, kdežto když si žena přitiskne pokrčené nohy k hrudníku, dochází ke stimulaci zadní části pochvy.

Obě varianty jsou velmi příjemné, ale u té první se nabízí možnost intenzivnějšího dráždění klitorisu. Pokud partnerka své nohy neroztáhne, sevře tak milencův pyj a vytvoří si těsné spojení stydkých pysků a penisu. A ten jak se pohybuje, zároveň pečuje i o poštěváček. Když to ženě ještě nestačí, tak volnou ruku do rozkroku a prstíky pana citlivého přitlačit na pyj. Jinak kombinace jedné nohy natažené, druhé pokrčené je mezi některými mileneckými páry velmi oblíbená.

Když má veliký penis

To, jestli dáma nechá své nohy v poloze natažené, pokrčené nebo jiné, záleží na několika faktorech, o kterých zcela jistě něco víte. Co třeba velikost partnerova mužství? Pokud se jedná o „anakondu" a nohy se roztáhnou a zlomí v kolenou, může pyj nepříjemně narážet do děložního hrdla. Při „kašpárkovi" se pokrčení naopak vítá. Každý pohyb penisu uvnitř klína ženy rozehrává symfonii a koncert jejích poševních stěn, které flexibilně mění svůj tvar v závislosti na aktivitě pyje. Tím se stimulují tisíce nervových zakončení.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Střídejte mělká proniknutí s hlubokými

Ke kombinaci mělkých a hlubokých průniků má jistý mistr Mantak Chia báječnou teorii, kterou popisuje v knize Taoistická tajemství lásky. Tam se zmiňuje o devíti mělkých proniknutích a jednom hlubokém, který má za úkol mj. zbavit pochvu vzduchu a připravit tak podtlak pro dalších devět mělkých „šťouchů". (Muž by za žádnou cenu neměl penis z pochvy vytahovat úplně, aby vítaný podtlak nenarušil.)

Přirážení trochu jinak

I obvyklé pohyby „sem a tam" se dají občas nahradit něčím jiným, a to třeba kroužením penisu uvnitř lůna partnerky. Zajímavým tipem je také jedno dýchací cvičení. Po spojení muž se ženou zůstávají v klidu, bez pohybu, ale se soustředěností na rytmus dýchání. Zatímco jeden partner se nadechuje, druhý vydechuje. Pokud je dvojice k sobě citově vysoce vyladěná, údajně může dosáhnout neobvyklého a zároveň pocitově krásného souznění.

A to ještě není všechno! O další zpestření sexuálního života se může postarat muž jediným zatnutím svého pyje, respektive oněch svalových partií, a žena následnou reakcí na toto gesto. Vtip je ve střídavém zatínání svých pohlavních orgánů. Když to udělá on, v daný moment se mu zvětší průměr penisu, kdežto ona zase vytvoří těsné spojení, pokud má pánevní svaly vytrénované. Takže teď ještě mít partnera naladěného na stejnou vlnu...

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek